Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
ben genital falan yapmamiz lazm e bi süredir lazere de gitmiyordm çock düşündüğümüz için kuaförlere gidilir heralde 3.4. aylarda sorun olmaz die düşünüyorm burda bi arkdş 3 aylık hamile gidiyor o kuaföre binadan
Lazere ne zaman gitmeyi düşünüyorsun? Ben de bıraktım şimdi gitmeyi ama kıllanmaya da başladım hafiften ya

Bende 7+6 dayım aklıma gelmedi soramadım doktora ama doktor da bişey demedi yani riskli olsa söyler miydi bilmiyorum. Ama bizde bişeyler yaşamaya cesaret edemedik henüz :KK70: Bu cumartesi randevum var yine bende soracağım artık.

Benim doktorum sormadan bişey söylemiyor :KK70: ağzından cımbız ile laf alacağım

Hm sor canm evet yaa herkes farklı cünkü
Doktor'un daha iyi bilgi verir

Çok geçmiş olsun kuzum sizde dikkat edin
Saolasn tatlm çok teşekkürler

Lazere ne zaman gitmeyi düşünüyorsun? Ben de bıraktım şimdi gitmeyi ama kıllanmaya da başladım hafiften ya
Hormonlardan o canm
Benim bitirme garantili lazerdi kii uzun zamandr cidden pek azdı
Ama şimdi çıkmaya basladı
Hamilelikte hormonlardan kaynaklı oluyormuş öyle

Kızlar aranızda tüp bebek ile hamile olan var mı?haftanızı neye göre hesapladınız. Son adet tarihi mı transfer günü mü. Ben 6 haftalık sanıyodum kendimi meğer transfer gününe göre hesaplanıyomuş daha 3+4 olmuşum çok minnakmış minik mucizem🙃😊
Hayırlı uğurlu olsun canım ben de aşılamayla hamile kaldım. Sat 3 şubattı ben 3 şubat olduğunu düşünüyordum aşılama 21 şubatta yapıldı sonra karışılıklık oldu 21 şubatta olmadı. Ultrasonda bebeğe göre düzenledi doktorum son adet tarihimi 15 şubat belirlendi.

Kızlar af edersiniz hepinize bir şey soracağım şimdi, doktoruma sormayı unuttum. Şuan 5+5 teyim. Cinsel ilişkiyi nasıl önerdi sizin doktorlarınız ?
Merhaba hayırlı uğurlu olsun . Doktorunuz sıkıntı görse yasak koyardı. Normalde yasak değil ekstra bir durum yoksa. Bende bir sıkıntı yok ama doktorum yinede 12. Haftaya kadar yasak koydu. Burada bazı arkadaşlar cinsel ilişki sonrası kanama yaşadılar ç. Kimisi de sorun yaşamadım O yüzden ucu açık bir soru bu doktora sorman en iyisi. Her gebelik farklı çünkü canım.

Hormonlardan o canm
Benim bitirme garantili lazerdi kii uzun zamandr cidden pek azdı
Ama şimdi çıkmaya basladı
Hamilelikte hormonlardan kaynaklı oluyormuş öyle
Kuzum bende pcos var ben zaten 14 yaşımdan bu yana illallah ettim yani lazer iğneli epilasyon falan bıkkınlık gelmişti. Sonra bi epilasyoncu buldum gerçekten de azalttı öyle böyle değil ayda bir hani belki daha da işe yarar diye gidiyordum. Ama şimdi yüzümde başlamış koltuk altı başlamış çıkmaya vajinada sıkıntı yok ama başlayacak o da. Bu hafta doktoruma sorucam vajina olmasa da en azından bacak koltuk altı yüz gisebilir miyim öğrenicem. Hormonlardan coştu çünkü daha da coşar

Kuzum bende pcos var ben zaten 14 yaşımdan bu yana illallah ettim yani lazer iğneli epilasyon falan bıkkınlık gelmişti. Sonra bi epilasyoncu buldum gerçekten de azalttı öyle böyle değil ayda bir hani belki daha da işe yarar diye gidiyordum. Ama şimdi yüzümde başlamış koltuk altı başlamış çıkmaya vajinada sıkıntı yok ama başlayacak o da. Bu hafta doktoruma sorucam vajina olmasa da en azından bacak koltuk altı yüz gisebilir miyim öğrenicem. Hormonlardan coştu çünkü daha da coşar
Hmm anladım bebeim yaa
Tmm sor bakalım
Evet insanın içine bıkkınlık geliyor

Kızlar birde birşey soracağım ben ğdrarı yaparken yada şuan normal otururken bile yanma hissediyorum . Galiba idrar yolu enfeksiyonu oldum doktor randevum yarından sonra. Olan var mı aramızda ? Ne yapılmalı ? Zararlı mı? Test falanda verdim ama ne yapacağım bilemedim

Kızlar birde birşey soracağım ben ğdrarı yaparken yada şuan normal otururken bile yanma hissediyorum . Galiba idrar yolu enfeksiyonu oldum doktor randevum yarından sonra. Olan var mı aramızda ? Ne yapılmalı ? Zararlı mı? Test falanda verdim ama ne yapacağım bilemedim
Kaşıntı var mı peki? Bol bol su tüket günlük pet falan kullanıyorsan bırak o da yapmış olabilir.

Hamile olupta idrar yolu enfeksiyonuna yakalanmayan var mı gerçekten 😂 bende de enfeksiyon var sistit olmuşum geçen hafta gittiğimde idrar tahlilinde öğrendim doktora gitmedim daha ilaç falan kullanmıyorum ama bol su ve idrarı tutmamak gerekiyor

X