Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Kızlar kontrole gittim 32+6 dayız kilosu 2658 gram. Fl 6.92 diyor galiba boyu da 48 oluyor. Doktor gelişimi iki hafta öndeydi şimdi 3 hafta önde diyor. Kilosu fazla diyor şeker yüklemesi de yaptırdık ona rağmen şüpheleniyor temiz çıkmıştı sonuçlarım. Galiba erken gelecek dedi beni korku aldı şu an

Kilo da boy da bana fazla geldi biraz 31+4 de 1840dı daha bizimki normal demişti doktor senin ki maşallah doğacak bi bebiş kadar olmuş

Kuşum bizde 32+1 iz doktor 32+6 ile uyumlu dedi 2100 gr ve 43 cm görünüyor şuan dediği gibi baya önde gidiyor senin tosun nstye girdin mi

aylardır aynı durumdayım bebeğim sağ salim doğsun inşallah öyle büyük bir temizlik yapma hayalim var ki. elimin değmediği yer bırakmayacağım. hamileliğin bana öğrettiği en önemli şey insanın kendi kendine yetebilmesinin ne kadar büyük bir nimet olduğu. Allah razı olsun eşim, annemler çok yardımcı oluyor ama yine de insan şöyle gönül rahatlığıyla işini gücünü yapamayınca çok aciz hissediyor ya :/

Çok saol cnm ama işte ortopedi lik işlemler var ayakları içe dönük doğdu sanırsam kol kemiğinde de sıkıntı var sizlerin duası kabul olur dua edin lütfen bende sağlıcakla kucağıma alayım
Allah şafi ismiyle şifa versin kuzumm sag sağlım biran önce kucagina alirsin insallah

Ben çok zorlanıyorum napcam bilmiyorum sürekli ağlayasım var. Yatamıyorum yemek yiyemiyorum enerjim sıfır hiçbir işimi yapamıyorum
Ben de kahvaltidan sonra ozellikle catlayacak gibi oluyorum midem kalbime baski yapiyor nefes alamiyorum nabzim 126ya kadar cikiyor. Limonlu su maden suyu vs iciyorum

32+4 de benim 2100 gr 45 cm idi bebeğim bu anne babanın boy ve kilosu ile de orantılı olabilen bişey anne baba doğum kilosu ve boyu

Kilo da boy da bana fazla geldi biraz 31+4 de 1840dı daha bizimki normal demişti doktor senin ki maşallah doğacak bi bebiş kadar olmuş
Doktora da fazla geldi işte. Şeker yüklemesinde de sıkıntı çıkmamıştı. Sizde irisiniz ondan da olabilir dedi. Ben 170 eşim 185 boyunda

Doktora da fazla geldi işte. Şeker yüklemesinde de sıkıntı çıkmamıştı. Sizde irisiniz ondan da olabilir dedi. Ben 170 eşim 185 boyunda
Canım anne ufak.tefek anne babanin benegi de.oyle oluyor.siz masallah uzun boylusunuz karı koca . Dogum kilolariniz da fazlaysa ikinizin ortalaması bir bebek çıkacak iste

Canım anne ufak.tefek anne babanin benegi de.oyle oluyor.siz masallah uzun boylusunuz karı koca . Dogum kilolariniz da fazlaysa ikinizin ortalaması bir bebek çıkacak iste
Sağlıklı ve kilosu yerinde bi bebek olucak bence hiç korkma canım
Korkma daha yeni gördün bebegin iyi ve saglikli
Insanlar 7 aylik 1 kg bebek doğuruyor. Senin korkacak birseyin yok
İçimi rahatlattınız kızlar çok teşekkür ederim doktorda öyle şaşırınca bende korktum. Bide doğumdan çok korkuyorm o yüzden endişelendim erken gelirse hazırlıksızım biraz o yüzden elim ayağım birbirine dolaştı

Arkadaşım kontrolsüz gebelik şekerinden 5700 gr 38 hf bebek doğurdu. Tabi baya hastanede yattılar bebekle ikisi ama şuan 8 yaşında yaşıtlarıyla aynı boy kiloda. Endişe etme

Arkadaşım kontrolsüz gebelik şekerinden 5700 gr 38 hf bebek doğurdu. Tabi baya hastanede yattılar bebekle ikisi ama şuan 8 yaşında yaşıtlarıyla aynı boy kiloda. Endişe etme
Hey maşallah benimki o kadar dayanmaz ama şimdiden sancılarım kasılmalarım başladı çünkü. Bide çarpıntım da var ama sebebini çözemiyorlar

Aynen öyle kendi yaptığın gibi asla olmuyor istedikleri kadar yardım etsinler bende onun hayalini kuruyorum şuan Allah kimseyi kimseye muhtaç etmesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…