Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Ayy benim belim ortadan ikiye ayrıldı sanki şanslıymışsın

Kaydettim canım 36. Haftadan itibaren mi yapmak etkilidir acaba ne zaman baslamak gerekiyor. Online normal dogum kampina para vermek istemiyorum acikcasi
Haftayı bilmiyorum ama 37 olunca yapmaya başla bence. Bebişin baş geliş mi canım. Eğer başı aşağıda değilse yapma

Kızlar yürüyüş yapayım dedim altıma sanki bıçak saplandı elektrik çarpmış gibi oldum eve zor yürüdüm. Duşa girdim hala zonkluyor vuruyor altıma bıçak saplanıyor sanki bu niye böyle yaa

Gece olmasını istemiyorum artık kasıklarıma bıcak saplanıyor sankı gündüzde bır bok yok anlamadım ben bu işten canımı yakıyor

Kızlar yürüyüş yapayım dedim altıma sanki bıçak saplandı elektrik çarpmış gibi oldum eve zor yürüdüm. Duşa girdim hala zonkluyor vuruyor altıma bıçak saplanıyor sanki bu niye böyle yaa
Dinlenmeye calıs ben uzandım ama canımı alıyor sankı etımı kesıyor gıbı hissediyorum şuan

Yaa evet ama antübiyotik basladılar ya ondan uzun sürüyo galiba enfeksiyonu hemen gecer inşallah.
Canım neden enfeksiyon olmuş dr söyledimi? Benimde haftalardır geçmeyen idrar yolu enfeksiyonum var bebeği etkiler mi korktum şimdi

Ödüm koptu cidden babamla annem yanımdaydı yürüyemedim duşa girdim geçti biraz
Dıkkat et kendıne benım kı coştu resmen hareketıse şuan yok bırtek baskı ve kasılma var kasıklarıma vuruyor ama üç gündür boyleyım dıye bılırım gunduzlerıde bır halt yok

Çok geçmiş olsun insallah ilaçlar iyi gelir kuzuya. Gaz durumu nasıl kendi çıkarabiliyor mu? Bir de hangi ilacı yazdı gaz için. Benim oğlumun da gazı çok bir türlü rahat uyuyamıyor
Bizimki de öyle çok gazlı ama damladan sonra baya rahatladı normalde desteksiz çıkartamıyordu sab simplex ismi damlanın günde üç defa 10 damla veriyorum

Dıkkat et kendıne benım kı coştu resmen hareketıse şuan yok bırtek baskı ve kasılma var kasıklarıma vuruyor ama üç gündür boyleyım dıye bılırım gunduzlerıde bır halt yok
Sende dikkat et benimki de baya hareketli şu an. Benim bugün o saplanma tarzı oldu belki de ikimizinde rahim ağzı açılıyordur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…