Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    141
Kızlar kendinize Cok çok dikkat edin gerçekten bir salgın var ve bizim bağışıklık düşük olduğu için bize çok etksii oluyor. Aynı sınıfı kullandığımız sabahçı hocam hastaymış öğlen de biz girince bana da bulaştı haliyle. Bir haftadır nefes darlığı göğüs kafesi sıkışması yaşıyorum başta geçiyor gibi oluyor sonra tekrar. Dr gittim verecek ilacım yok maalesef hamilesin dedi parol iç sadece dedi. Zaten verse de icemem sanriim bebekte ne gibi etkiler olur bilmiyorum. Bebisimi de daha az hissediyorum sanki psikolojik mıdır nedir😓

((Göğüs kafesi ağrısı böyle boğazında bı şey kalır bı iki sn yavaşça aşağı iner bı ağrı sıkışıklık olur ya tam tarifi böyle anlatabiliyorum. Bu ne bilen yaşayan var mı. İki göğüs ortam sanki biri oturuyor. Eşim annem usutmussun diyor olabilir soğuk su içiyorum başka türlü su içemiyorum midem bulanıyordu. ))
Geçmiş olsun, ben de aynı durumdayım şu an maalesef 🙄 hırıltılı öksürük başladı hastaneye gittim parol serum verdiler bir de antibiyotik yazdılar agumentin 🙄

Kızlar dünden beri su gibi akıntım oluyor. İç çamaşırım ıpıslak oluyor. Salı günü ayrıntılı da doktor birşey dememişti. Pazartesi yine gideceğim ikinci bebeğim yarım kaldı. Arkasını döndü yattı. Gidince soracağım bakalım bi muayene yapsın diye ama korkuyorum da şu gibi geliyor hafif beyaz leke bırakıyor çamaşırıma

Kızlar dünden beri su gibi akıntım oluyor. İç çamaşırım ıpıslak oluyor. Salı günü ayrıntılı da doktor birşey dememişti. Pazartesi yine gideceğim ikinci bebeğim yarım kaldı. Arkasını döndü yattı. Gidince soracağım bakalım bi muayene yapsın diye ama korkuyorum da şu gibi geliyor hafif beyaz leke bırakıyor çamaşırıma
Mantar olabilir mi ben ben geçen gün mantar oldum baya akıntım artmıştı seffar hafifte kaşıntı vardı doktorum ilaç yazdı geçti şimdi

X