Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Kızlarr sizce normal dogumu kolaylastirmak icin yapilan egzersiz icin online normal dogum kampi mi satin almaliyim yoksa youtubedan kendim egzersiz videolari izleyip yapsam da faydasi olur mu? Ben de fitness antrenoruyum ama gebe egzersizi konusunda tecrubeli degilim tabi
Bugün buna baktım yorumlarına da baktım etkiliymiş bayağı

Son düzenleme:
Ben 37 oluyorum yarın 😂 çok isityorum kavuşmayı artık napalım 💓
Gerçekten son zamanlar daha bir zor geçiyor zaman heran doğum olacakmış gibi oluyor ama olmuyorda hepimiz kavuşmak istiyoruz kuzum biran önce ama inatçı çıktı bunlar 😅 Şaka maka Allah ne zaman kararladiysa doğru zmanda gelsinler hepsi 🙏

Yaa öyle mi Allah korusun şükür sağlıkla aldın kucağına, son haftalar ölçülen kiloya da güven olmuyor canım bir kez daha belli oldu🌸
Hep 3 kilo bebek istedim kolay doğurayım diye evrene attım mesajı 🥰şükür sağlıklı önemli olan o Allah herkesin yavrusunu gözünden ayrı koymasın 😍

Kızlar sezeryan olacaklar canınız yansada sezeryan yerinizi tutun bol bol yürüyün yürüdükçe azalıyor ağrı yürümeyince gaz sancısı mahvediyor kuyruk sokumundan omuza kadar tek çaremiz kahve içip yürümek. Bana çok iyi bir hemşire denk geldi o anlattı dün tuvalete zor giden ben şuan bebeğim kucağımda odamda geziyorum 🥰 yarın daha da iyi olucam hiç istememe rağmen sezeryan oldum doğumum asla negatif değildi korkmayın her saat iyileşiyoruz 🥰 belki birileriniz korkuyorsa ertesi gün daha iyi olacağınızı bilin diye yazmak istedim 💞 en önemlisi sağlıklı olmak 🥰

Demi ? Annem illa belinde agrır deyip duruyor. Belki benim agrımayacak. Neyse artık bekleyim bakalım siddetlenecek mi
Kız bu kadar olur benim annemde aynıydı belin kopcak gibi ağrıyacak o zaman anlarsın doğum olduğunu deyip durdu, yok benim olmadı valla kaşık ağrısı adet sancısı öyle başladı öyle doğum oldu😅 sonra oda ikna oldu demek ki olmayabiliyor diye

X