Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Gözün Aydın canım olsun benim bebiş de ufak ama büyüyecekler merak etme

Kesinlikle canım. En önemlisi sağlıklı olmak. İkinizin saglıgı en önemlisi. Yoksa her iki dogumunda zorlugu ve kolaylıgı var bence. Cok sükür kavustunya yavruna maşallah , darısı bizlere

Bizimki simdilik haklı cıktı gibi. Sancı mancı yok bu sabah. Ama kesinlikle dogru söylüyosun tutturuyorlar bir bel agrısı bel agrısı delirtti dün aksam beni sancım artsaydı gidecektim bende

Bizimki simdilik haklı cıktı gibi. Sancı mancı yok bu sabah. Ama kesinlikle dogru söylüyosun tutturuyorlar bir bel agrısı bel agrısı delirtti dün aksam beni sancım artsaydı gidecektim bende
Doğum sancısını anlayacağını düşünüyorum canım zaten düzenli gidiyor oradan insan bu farklı bişey diye anlıyor, az kaldı dayan

Alıcam bakalım ya ama çok çeşit var hangisi iyi yada çok pahalı bişeye gerek var mı fiyatlarına bakıyorum 600 liraya da var 2 bin liraya da var
Kız yok ebebekte var ya klasık baby plus en onu kullanıyorum yan destekleri de var mis gibi pahalı bir şeye gerek yok

Bide kızlar benim koltuk altımda adet dönemi öncesi beze şişerdi olduktan sonra inerdi şimdi bu büyüdü eve geldikten sonra daha çok farketm kadınn doğum doktoru oluyor bazen emzirme döneminde büyüyor daha fazla büyürse genel cerrahye gözük dedi Sizlerde olan varmı?

Kızlar bugün 39. Haftamdayım tık yok ama basur oldu ilki normal doğumdu Buda normal istiyorum 1 haftadır öyle şiştiki çok korkuyorum acısı çok kötü doğumdan sonra dahada beter olacak gibi sıcak su oturması yapıyorum ama geçmiyor napcam bilmiyorum bu saatten sonra devlet sezeryana alır mı ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…