Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Ya benim oğlanında çok uzamıştı 1.5 ay sürdü ama hastaneye yatmalık seviyede değildi ama çocuğun sarılığı geçince beyaz tenli olduğunu anladık , o kadar benzi sarıydı yani, çok geçmiş olsun canım inşallah geçecek özel bir durum varmış ondan bu kadar uzamış sizinde Rabbim korusun hepsini

Cevabın için çok teşekkür ederim canımm. Vaktini ayırdın çok sağ ol ben tesettürlüyüm. Geceliklerin boyu dizde oluyor ya hastanede yürürken falan sıkıntı olur mu bilemiyorum
Canım artış ın uzun sabahlıklı pijama takımını aldım ben geceliği tam boy neredeyse birde bi bak istersen

Eklentiler

• IMG_9364.png
    252,6 KB · Görüntüleme: 72
Gözün Aydın kuzum maşallah size hep iyi olun

Kızlar benim de dün gece çocuk ağız dolusu belki de daha fazla kustu ödüm koptu sabaha karşı beslerken tekrar aynı şey oldu ve çocuk boğuluyordu az kalsın mahvoldum öyle görünce doktoru aradım çağırdı muayeneye bugün oraya gittik kan tahlili idrar tahlili istedi muayene güzel geçti çocuğum prematüre bebek olduğu için kan alırken beceremediler delik deşik ettiler çocuğum katıla katıla ağladı bir saat oldu en sonda isyan ettim bu sefer küvez yoğun bakımdan hemşire çağırdılar kan alması için ordaki hemşire tek seferde aldı kanı çok sinirlendim madem bunu bilen biri vardı saatlerce niye delik deşik edip çocuğumu ağlattınız yani neyse kan tahlilleri güzel çıktı idrarı veremedik bir türlü yapmadı çişini benim kız inat etti 4 saat çiş bekledim ve en sonda pes edip eve geldim doktor reflü dedi şurup yazdı bir de gaz damlası yazmış iki gündür harap oldum resmen üzüntüden ya ne uyku kaldı ne iştahım kaldı zaten ufak bebek diye üzülüyordum birde bunlar çıkınca çok berbat hissettim ya

Çok geçmiş olsun insallah ilaçlar iyi gelir kuzuya. Gaz durumu nasıl kendi çıkarabiliyor mu? Bir de hangi ilacı yazdı gaz için. Benim oğlumun da gazı çok bir türlü rahat uyuyamıyor

Evet ben doktorun yanında kara kızım benim dedim de doktor ne karası o kız bembeyaz dedi şöyle bir baktım sariliktan kara annesi o beyazlayacak geçince dedi . Çok zor hele salı günü bir daha yatırırsa eğer bu sefer ben iptal olurum galiba kalbime ağrı giriyor sürekli yükselişte bu sarılık geçmedi gitti büyük oğlum bir kez yattı çıkınca bir daha yükselmedi ama bu yükseliyor anlamadım

aynen bizde de öyle olmuştu şaşırmıştık ya,İyi düşün canım dua edelim yükselmesin inşallah

Kızlarr sizce normal dogumu kolaylastirmak icin yapilan egzersiz icin online normal dogum kampi mi satin almaliyim yoksa youtubedan kendim egzersiz videolari izleyip yapsam da faydasi olur mu? Ben de fitness antrenoruyum ama gebe egzersizi konusunda tecrubeli degilim tabi

Canım çok geçmiş olsun reflü yatağı kullanıyo musun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…