Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    140
23+1 canım bnde şuana kadar 7,5 kilo aldım tatlıyı karbonhidratı azalt dedi doktorum🥺
İşte benim bebeğim 22+3 iken 610 gramdı. Benimki de seninki gibi yani. Ama doktorlar bana önden gidiyor hariç bir şey demedi. Hatta ayrıntılı ultrason için gittiğim doktorum bebek 10 gün ilerden gidiyor senin son adet tarihin yanlış büyük olasılıkla dedi ama yanlış da değildi. Ben de hamileliğin ilk başlarında hep yattığım için çok fazla kilo aldım, +9 kilo ile devam ediyorum 24+5'teyim. Ben bir de sanki sadece karnımdan alıyorum, kollarım bacaklarım yüzüm vs hala zayıf.Bebek yine kilo alıyor diye gerilmeye başladım, inşallah onlar için de sağlıklıdır bu durum.

Kızlarrrrr, Bizim de bugün doktor kontrolü vardı. Çok şükür bir sıkıntı yok dedi ama ne kadar hareketli bir bebek dedi 😂 doktor çok uğraştı yüzünü göstermek için, en sonunda gördük Minnoşumu, bak bak gülüyor dedi doktor 😂 gerçekten gülüyordu kızlar ağzını açtı güler şekilde arkasını döndü 😂 inanamıyorum ya bunu yaşadığıma😂😂😂😂 anne karnında Gülen minnoşum ❤️. Pazartesi şeker yüklemesi ve bir kaç tahlil istedi aç gitmem lazım bakalım, bizde durumlar böyle
Maşallah ne güzel gülmüş sizinki benim oğluş o kadar suratsız o kadar mutsuz görünüyordu moralim bozuldu onu görünce 🥹😬 Dr a dedim ki annesi çok yorgun ondan olabilir mi ( iş çıkışı gitmiştim) bi dahakine yorgun gelme dedi annesi

Senin doktor yine bizlere yargı dağıtıp cahil dedi 🙃
En sevdiği şey 😂😂 adam hobi olarak yargı dağıtıyor 😂
23+1 canım bnde şuana kadar 7,5 kilo aldım tatlıyı karbonhidratı azalt dedi doktorum🥺
Ben de 23+2 yim 700 gr çıktı tam boyunu ölçmüyor bizim doktor o doğru bir veri değil diyor , bacak kemiği boyunu ölçüyor ultrasonda fl diye yazan o 46 çıktı 24+5 uyumlu dedi. Hocam kilolumu bebek diye sordum hayır bebek gayet normal annesi kilolu dedi😂😂 ger doktorun yorumu farklı 🤷🏼‍♀️

Korkmayın arkadaşlar yukarı çıkıyor bebek yukarı çıktıkça eskisi gibi tekmeler belirgin değil zaman zaman benim bebiş de durgun ama bazen coşuyor
Aynı benim de öyle.mesela geçenlerde ayrintiliya gireceğim gün hiç hareket etmedi ultrason da hareketliydi.belki de biz hissedemioz bazen.
Aynı benim de bebek hareket etti ama ıslaklık vardı. Sağlıcakla kucağımıza alsak da şu endişelerden kurtulsak.
Amin inşallah kuzum🤲🤲🤲.ozaman da gazı uykusu kakası vs vs

Ben de 23+2 yim 700 gr çıktı tam boyunu ölçmüyor bizim doktor o doğru bir veri değil diyor , bacak kemiği boyunu ölçüyor ultrasonda fl diye yazan o 46 çıktı 24+5 uyumlu dedi. Hocam kilolumu bebek diye sordum hayır bebek gayet normal annesi kilolu dedi😂😂 ger doktorun yorumu farklı 🤷🏼‍♀️
Şimdiden 46 ise hiç yenidogan almasaydın. 50 cm yenidoğanlar.

Eklentiler

• IMG_9283.jpeg
    IMG_9283.jpeg
    80,1 KB · Görüntüleme: 2
Kızlar bel agrısı durumunuz nasıl? 20den sonra bende bel agrısı basladı da sizlere de sormak isterim. Özellikle sol bacagıma vuruyor kastırıyor gibi.

cinnabon cinnabon attığın resimlerden hatırladığım kadarıyla süt sağma makinesini lansinohun çiftli elektrikli modelini almışsın. Neden çiftli tercih ettin ben de alacağım da acaba tekli mi alsam çiftli mi karar veremedim
Ben de onu kullanmıştım. Çok da memnundum. Çiftli şu yönden de iyi oluyor, bir göğsü sağdınız diyelim sonrasında pompanın parçalarını söküp kaynar suda dezenfekte etmek gerekiyor. Ama çiftli olunca her zaman kenarda temiz bir pompanız oluyor sürekli sterilizasyon yapma durumunda kalmıyorsunuz.

Banade bebekte sıkıntı yok 7 gün önde ama sen yavaşla dedi🤓

İşte benim bebeğim 22+3 iken 610 gramdı. Benimki de seninki gibi yani. Ama doktorlar bana önden gidiyor hariç bir şey demedi. Hatta ayrıntılı ultrason için gittiğim doktorum bebek 10 gün ilerden gidiyor senin son adet tarihin yanlış büyük olasılıkla dedi ama yanlış da değildi. Ben de hamileliğin ilk başlarında hep yattığım için çok fazla kilo aldım, +9 kilo ile devam ediyorum 24+5'teyim. Ben bir de sanki sadece karnımdan alıyorum, kollarım bacaklarım yüzüm vs hala zayıf.Bebek yine kilo alıyor diye gerilmeye başladım, inşallah onlar için de sağlıklıdır bu durum.
Bebek 7 gün önde ama onda sıkıntı yokmuş ileriki haftalarda kilo alımı daha hızlı olcağndan doktor bana biraz temkinli gitmek için tatlıdan ıvır zıvırdan uzak dur dedi

X