Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
gazı yapan ön sütmüş zaten biraz emdikten sonra ilk bırakışında gazını çıkartıp devam ediyorum aynı memeden sonuna kadar diğer memeye geçince de aynı şekilde. Hiç 10 15 dk durmuyo valla benim her emzirmem 1 saat sürüyo
bunu öğrendiğim iyi oldu ya. cidden ilk on dakikada bıraktırabilirsem iyi gaz çıkarıyor ama sonraya kalınca çıkmıyor bişey

ben normalde ara verip çıkarmaya çalışıyordum ama şimdi mesela asla ayıramadım ya :KK43: ilk bıraktığı zaman 35 dk geçmişti. çıkarmaya uğraştım çıkmadı bir şey. yatırdım artık mecburen...
Ben hiç ayıramıyorum ya, çekiştirmek zorunda kalırsam da canım acıyor o yüzden bekliyorum bitirmesini 🥲 annem de emerken göğsüne masaj yap, sık da hızlıca bitirsin diyor da mesele bitirmemesi değil ki hep memede kalası var 🫠

ben normalde ara verip çıkarmaya çalışıyordum ama şimdi mesela asla ayıramadım ya :KK43: ilk bıraktığı zaman 35 dk geçmişti. çıkarmaya uğraştım çıkmadı bir şey. yatırdım artık mecburen...
Ben ne zaman çıkarsam çıkıyor ya gaz 🫢 sadece öylesine 4-5 dk emip derin dalarsa çıkmadı birkaç kez o kadar. Tam karnını omzuma denk getirip yapıyorum koyar koymaz çıkarıyor

Ben hiç ayıramıyorum ya, çekiştirmek zorunda kalırsam da canım acıyor o yüzden bekliyorum bitirmesini 🥲 annem de emerken göğsüne masaj yap, sık da hızlıca bitirsin diyor da mesele bitirmemesi değil ki hep memede kalası var 🫠
bunu doktora sordun mu canım ne dedi? bu arada ben de hırıltıyı sordum çarşamba günü. normal dedi kkhgf
Ben ne zaman çıkarsam çıkıyor ya gaz 🫢 sadece öylesine 4-5 dk emip derin dalarsa çıkmadı birkaç kez o kadar. Tam karnını omzuma denk getirip yapıyorum koyar koymaz çıkarıyor
karnı omzuna nasıl denk geliyor baya yukarıda mı tutuyorsun? bende başı omzumun üzerinden çıkmıyor genelde. hemen altına yaslıyorum ama yanlış mı acaba

X