Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    140
Kızlar sabah uyandığımda bi anda bi ıslaklık hissettim. Lavaboya girdiğimde pet şişe su kapağı büyüklüğünde bi ıslaklık vardı iç çamaşırımda. Nasıl anlayacağım akıntı mı amniyon sıvı mı olduğunu ?
Bnm de az önce bı ıslaklık hissettim baktım.kocaman bı ıslaklık vardı.bebek sabah beri hafif hareketliydi.simdi bsyler atistirdim maşallah tekmelemeye başladı.ama korktum bukadar ıslaklık görünce

Ay bizim burdaki sağlık ocağı yapmiyormus hastane gidicem.bende mecbur kaç kere kan veriliyor
İlk kanı sıvıyı içmeden önce verdim , 2. Yi 1 saat sonra , 3. Yü de 2. Den 1 saat sonra. Yani toplamda 3 kere kan veriliyor 2 saat sürüyor. Biz sonucun çıkmasını da bekleyeceğiz 1 saatte o sonra doktorun yanına gidecez 😅 Sabah 9 da geldik hastaneye herhalde anca 2 de çıkarız 😂🤷🏼‍♀️

cinnabon cinnabon attığın resimlerden hatırladığım kadarıyla süt sağma makinesini lansinohun çiftli elektrikli modelini almışsın. Neden çiftli tercih ettin ben de alacağım da acaba tekli mi alsam çiftli mi karar veremedim

cinnabon cinnabon attığın resimlerden hatırladığım kadarıyla süt sağma makinesini lansinohun çiftli elektrikli modelini almışsın. Neden çiftli tercih ettin ben de alacağım da acaba tekli mi alsam çiftli mi karar veremedim
Bende mamajoo nün 2lisini almıştım.ama ben tek taraf kullandım hep.ikili kullanmaya çalıştığımda nerdeyse çekmiyor gibiydi. Çekimi zayıftı yani

Geçmiş olsun cnm.maalesef okul mikrop yuvası gibi.simdi bı de temizlik sıkıntısı var.iskur üzerinden gelenlere az maaş verileceği için istifa eden edene.bol limon kullan tansiyon düşüklüğü yoksa.bizde de grip baslangici var maalesef.bende dünden beri çok nadir hissetmeye başladım.normalde sabahtan tekmelerdi.
Korkmayın arkadaşlar yukarı çıkıyor bebek yukarı çıktıkça eskisi gibi tekmeler belirgin değil zaman zaman benim bebiş de durgun ama bazen coşuyor

Kızlar sabah uyandığımda bi anda bi ıslaklık hissettim. Lavaboya girdiğimde pet şişe su kapağı büyüklüğünde bi ıslaklık vardı iç çamaşırımda. Nasıl anlayacağım akıntı mı amniyon sıvı mı olduğunu ?
Korkmayın benim de çamaşırım nemleniyor gün içinde 2 kez değiştiğim de oldu doktor amniyon sıvısı değildir ter idrar kaçması akıntı normal dedi zaten amniyon sıvısı az bir şey doğuma doğru 1lt ve üstüne çıkıyormuş

Bnm de az önce bı ıslaklık hissettim baktım.kocaman bı ıslaklık vardı.bebek sabah beri hafif hareketliydi.simdi bsyler atistirdim maşallah tekmelemeye başladı.ama korktum bukadar ıslaklık görünce
Aynı benim de bebek hareket etti ama ıslaklık vardı. Sağlıcakla kucağımıza alsak da şu endişelerden kurtulsak.

İlk kanı sıvıyı içmeden önce verdim , 2. Yi 1 saat sonra , 3. Yü de 2. Den 1 saat sonra. Yani toplamda 3 kere kan veriliyor 2 saat sürüyor. Biz sonucun çıkmasını da bekleyeceğiz 1 saatte o sonra doktorun yanına gidecez 😅 Sabah 9 da geldik hastaneye herhalde anca 2 de çıkarız 😂🤷🏼‍♀️
Canım 50 mi yoksa 75 ml mi içtin iki tane oluyomus herhalde

Evet canım ikili lansinoh aldım. Valla arkadaşımın ve ablamın önerisiyle aldım 😅 ikisi de bunu almamı söyledi bende çok sorgulamadım 😂😂
Ben bir türlü linke giremedim. Bana da kullanıcı adını söyler misiniz satıcının cinnabon cinnabon
Bak canım , bu satıcı
IMG_9460.jpeg

Canım 50 mi yoksa 75 ml mi içtin iki tane oluyomus herhalde
Valla bana normal şekerli su verdiler. doktor , o hazır olan glikozlu şişelerden vermeyin dedi hemşireye. Bana bildiğin yarım litrelik su şişesinin içinde şekerli su hazırladılar 😅 ama şeker su oranını nasıl yaptılar bilmiyorum 🤷🏼‍♀️

Son düzenleme:
Kızlar bu arada doktora sağa sola dönersem bebeğe kordon dolanır mı diye sordum 😅 bunlar halk arasındaki cahilce şeyler öyle bir şey yok istediğin kadar dön dedi 😂😂

X