Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Ay tövbe neler duyucaz koskoca kadın ne saçma sapan konuşuyor ya hiç üslup yok inadına yapıyor bide saygı bekler bide senden eşinin annesi olmasa eve sokamazsın böylesini
Aynen öyle bana kalsa evime sokmam ama eşimin hatrına işte katlanıyoruz hadsizliklerine

Sen ordan beri gıcık oldun tabiri caizse ben burda ne yapayım eltimin tarafı daha düğünlerinde bizim kız bu çocuğa bakmaz öbür gelin baksın dedi düşün

Evet o stres sütümüzü de etkiler bir de. Performans sanatçısı gibi çocuk mu emzireceğiz

tövbe estağfurullah ağzımı bozacağım

Evet çok iyi bir karar vermişsiniz keşke benim de kayınvalidem uzakta olsa

Biri öyle bişey yaparsa o şeytan çıksın zaten içinden. Ne münasebet kayınvalide mememi tutacak?? Alır çarpıveririm suratının ortasına o memeyi. Emzirmeden önce diceksin ki müsaadenizle çocuğumu emzirmem lazım, işimiz bitince çağırırım sizi de bitti gitti. Aa nasıl sinirlendim olur mu canım öyle bişey. Bu ne laubalilik. Zaten doğumuydu çocuğun sağlığıydı bizim sağlığımızdı bilmem nesiydi bunları düşündüğümüz yetmiyormuş gibi hem mahremiyetimizi düşünücez bi de bunu yaparken gönül kırmamaya çalışıcaz öyle mi? Kırılsınlar canım. Biz doğum yapıyoruz. Bizim canımızdan can gidiyor. Bi de seninki ikiz... Sen nasıl istersen öyle olacak herşey. Aksini iddia eden de uzak dursun en azından canını sıkamaz

Ayy aynı dertten muzdaribiz.. Bizim aileler de şehir dışında. Kv kp 2 görümce + benim annem babam gelecek. Ev 2+1 bi grup salonda diğer grup oturma odasında kalacak. Ben de yatakodasına kapanıcam bebeğimle... Bana kalsa doğum zamanı günübirlik gelsinler bizi görsünler gitsinler bi annem kalsın. Ama eşime nasıl işledilerse artık eşim tutturdu onların da torunu, görmek isterler 1 2 gün kalırlar diyip duruyor. Bi de kv kişisini ve küçük görümceyi takıyor peşime. Neymiş doğumdan sonra bana yardımcı olurlarmış. Birincisi kv nin ne mal olduğunu önceki refakatinde gördüm, ikincisi küçük görümce çok tripli aşırı şımartılmış ve şımartılmaya alışmış patavatsız ergenin biri.. Eşime defalarca dedim evde yalnız kalalım bi süre diye ama yok. Kanına girmişler adamın. En iyi ihtimalle doğumdan sonra 1 2 gün tüm aile bizde kalacak sanki başka işimiz yokmuş gibi, sonra da kv benim annemle beraber bizde kalacak ev işi yapacak...

"Çok özlediysen al oğlunu koynuna sok ama oğlun bu sefer benim koynumu özler, duramaz bensiz" desen efsane olurmuş. Veya o anda "Ayy yoksa kayınbabam da mı annesiyle yatmış, seninle evlenince annesi sen gibi çok ağlamış mı, kıyamam yazık" falan dicen böylelerine. Terbiyesizler. Nerede uyumlu, sessiz sakin, efendi, naif kadın var onları buluyor böylesi kaynanalar ya. Canım Allah sana sabır ihsan eylesin. O kadına da akıl fikir versin inşallah

Ben kendimdeyken kimse öyle bir şey yapamaz zaten de sezaryen sonrası narkozluyken olabileceklerden korkuyorum. O yüzden önceden hepsine bi duyurmam lazım. Eşimle konuştum o gerekeni yapacak

Ben kendimdeyken kimse öyle bir şey yapamaz zaten de sezaryen sonrası narkozluyken olabileceklerden korkuyorum. O yüzden önceden hepsine bi duyurmam lazım. Eşimle konuştum o gerekeni yapacak
Senin endişeni çok iyi anladım bitanem. Bak o konuda şey yapma hakkın var diye biliyorum; doktoruna, hemşire veya ebeye özellikle durumu açıklayıp, narkozluyken yanına sadece eşin veya refakatçin kimse onun girmesini onun dışında odaya kimseyi almamalarını söyleyebilirsin. Önceden bunu söylersen ayarlama yaparlar mahremiyet açısından büyük bir hak çünkü bilinçsiz olacaksın sonuçta. Eşinle konuşman da ayrıca iyi olmuş kuzum. Anlayışlı insanlarsa ailelere de narkozun etkisi geçince odaya girersiniz diye şimdiden söylemen faydalı olabilir

Amin canım inşallah biz böyle olmayız ilerde her gün dua ediyorum

Mantıklı böyle yapayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…