Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
İlk doğumumda ailelerden uzaktayız diye birileri gelene kadar eşim yanımda kaldı ikindi vakti hastanede odada kanepede uyurken fotoğrafını çektim arada açıp bakıp sinirimi diri tutarım bu sefer annemle kalacağız kendi evde annesiyle birlikte oğlana bakacak herkesin rahat etme şekli farklı sanırım

2 kisi refaket edebiliyor mu acaba oyleyse cok iyi olur benim icin. Annemin canı durmaz cunku yorar kendini ben de cok takintiliyim anneme karsi, rahatsizliklari var ve annemle babam ben 5 yasindayken ayrilmis o yuzden duskunum baya
Anladım bitanem özelde kalabiliyor tabi devlette sadece 1 kadın kalabiliyormuş galiba

İsteyen istediğini düşünsün sen kendine odaklan nasıl oldun

Kuşum benimde taş gibiydi bide çok terledim çok sık uyandım dün nazar ettim kendi kendimi bundan sonra az yiyip bol bol dinlenicem. Sende köye gittin geldin ya ondan mı oldu ki acaba
Koydeyım kuzu ınmedıkkı daha bır haftayı bulur ınmemız havada güzel burda serın terleme olayı yok durduk yere sertlesıyor kasılıyorum bırden dayıyor kendını göğsümün altına altında baskıyı yıyorum dün azda olsa iç gıysım ıslanmıstı kendini mı devamlı lavaboda buldum korkmuyorum gercı normal bjnları yaşamam vıcut hazırlık yapıyor kendı kendıne

Kocalar kayınvalideler ve akrabalar geriyor bizi o yüzden
Koca tamam ama kaynanam ıyı ya çok şükür karısmaz etmez ısım konusuna bıle gırmıyor saglkklı olsun yeter der hep sabah eski kızdı bahçeye gıdıcek tk kalktım erkenden kavaltı hazırladım çocuğu al dıyorum al madı annemde bagırdı sen bu şekildemi karına yardım edıyorsun dedı kızdı ettı çok şükür arkamda kaynanam

Analarının kuzuları ya. Evlenmeden önce bu kadar üstüne düşmezler evlenince kıymete binerler valla

Kaynanadan yana yüzün gülüyor hic degilse

Bana da esim annen basinda kalsin daha rahat edersin dedi, ki annemin de bir suru rahatsizligi var yorulsun stres olsun istemiyorum çok paniktir zaten. Ama annem de beni bırakıp gitmez iste ne yapicam bilmem
Annen kalmazsa daha çok aklı kalır panik yapar gibi düşündüm. Benim annemin de rahatsızlıkları var, felç geçirdi 2 sene önce düşün. Normalde soğuk kanlı bir kadındır ama felçten sonra karakter değişiklikleri oldu tabi. Ama şimdi annem yanımda olmasa eminim ki aklı daha çok kalır ve daha çok strese girer. Gelirse kendi haline bırakmak en iyisi bence

Benim de annem kalacak yanımda kısmetse Allah hepsine sağlık versin eksikliklerini göstermesin inşallah özelde olacak benim doğum esimde kalır istersem ama ev çok yakın bizim onu eve yollarız diye düşünüyorum hem annem de daha rahat eder geceye kadar kalır uyumaya eve gider bakalım tabii şartlar ne gösterecek kayınvalideceğim görmedim duymadım bilmiyorumu oynamaya devam ediyor misafir gibi gelip misafir gibi gidecek dolayısıyla eşime de söylüyorum. Son ayım ne derece zorlandığımı biliyor görüyor her anlamda. Bir sokak altımda oturuyor gram faydasını görmedim daha. Annem uzakta oturmasına rağmen uzaktan hep destek birde annem hasta fizik tedaviye vs gidiyor kv de biliyor bir kere demedi yardım edecek bir şeyin var mı diye. Kaldı ki dese ben de talep etmem ama insan bir düşünür ya Bunların hepsi yol su elektrik olarak dönecek.

O da iyi valla. Benimki bazen iyi bazen kötü. Aşırı sinsi bir ksdın o yüzden hiç kanım kaynamıyor ona

İşte hayatım kaynana var kaynanacık var keşke bizimki de misafir gibi gelse ve misafir gibi gitse doğum zamanı hamileliğim boyunca beni arayıp sormadı, el gibi eşimle telefonda konuşurken soruyor sadece, bi faydası dokunmadı, hiç bir şeyime yardım etmedi, eşimle ikili ilişkimize burnunu sokmaya kalktı, bana karşı terbiyesizlikler yaptı, şimdi de çok düşünceliymiş gibi gelip evimde kalmak istiyor doğum sonrasında neymiş bana yardım etmek içinmiş sanki tek amacının bebeğimi sevmek olduğunu ben anlamıyorum sanıyor ki ben doğumdan sonra bebeği kucağımdan indiricem de onun kucağına vericem sevdiricem

Dün bendede baya ıslaklık oldu bir tık korktum ama yarın doktora gidince söyleyeceğim artık hazırlıyor mu bilmiyorum ama çok fena uyuyor arada kaburgalarım acıyor

Analarının kuzuları ya. Evlenmeden önce bu kadar üstüne düşmezler evlenince kıymete binerler valla
Tabi kız benim 8 yıllık sevgilimdi zaten yanımdayken telefonu açar sonra konuşalım derdi şimdi aman Allahım yemeği ocakta bırakıp gidiyor görüntülü konuşacakmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…