Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Ağrı gibi kasılma gibi bi yerlerde topaklanmış gibi içimde sertleşmeler hissediyorum. Kilom var göbeğim zaten çoktu önceden de o yüzden dışarıdan hiç anlaşılmıyor.

Ay inşallah ikinci gebeliğim benim ilkinde ne zaman hissetmiştim hatırlamıyorum.

Ayrıntılı ultrason çok önemli yaptıracağız. Zararlı bişey değil ultrasonla daha detaylı bi inceleme yapıyor zaten

Bende 18 deyim hissetmiyorum ikinci gebelik olmasına rağmen. Zaman var bence birkaç haftaya hissedeceğiz.

Hissetmiyorum ya da ayırt edemiyorum.

Başınız sağolsun çok üzüldüm.
Hissettiğinde ayırt edeceksin aradaki farkı. İlkindir diye tam anlayamaman normal

Anlıyorum sizi . Bir kere sorun yaşandı mı insan korkuyor. Bu ayıma kadar korkuyla geldim. Sürekli dinliyorum hareketlerini falan aynı şeyleri yaşamaya korkuyor insan. İnşallah herkes sağlıkla alır kucağına
benimki maalesef 10 kere de hamile kalsam hepsinde olacak birsey rahim ağzım doğuştan kısa yani gözümün rengi gibi birsey ama inşallah sağlıkla bu bebegimi kucağıma alayım artık düşünmüyorum 5. gebelik bu bir kizim var. Bundan fazlasını bünyem kaldirmaz

Kızlar günaydın şöyle bir göz kapağı ile uyandım,şiş açamadım gözümü resmen.yaşayan yada bilen varmı neden oldu acaba.ödemmi hiç bilmiyorum

Eklentiler

• IMG_4775.jpeg
    IMG_4775.jpeg
    28,6 KB · Görüntüleme: 15
Kızlar günaydın şöyle bir göz kapağı ile uyandım,şiş açamadım gözümü resmen.yaşayan yada bilen varmı neden oldu acaba.ödemmi hiç bilmiyorum
ödem de niye orada altta olur genelde gözlerin de güzelmiş maşallah birsey mi ısırdı kaşınıyor mu ama ödem yani sanki

Hissettiğinde ayırt edeceksin aradaki farkı. İlkindir diye tam anlayamaman normal
İlk değil ikinci gebeliğim de ilkinde de ne zaman hissetmiştim hatırlamıyorum o balık kayması gibiydi. Bunda henüz bişey hisedemiyorum bu sefer kilom da eskisine göre fazla.

ödem de niye orada altta olur genelde gözlerin de güzelmiş maşallah birsey mi ısırdı kaşınıyor mu ama ödem yani sanki
Yok canım hiçbirsey ısırmadı ya gece gayet normal yattım sabah davul gibi kalktım,gözlerim çok hassas aradada ödem olur ama böylesini hiç görmedim 😂 internettede tiroit falan yapınca bilemedim korktum bir

Yok canım hiçbirsey ısırmadı ya gece gayet normal yattım sabah davul gibi kalktım,gözlerim çok hassas aradada ödem olur ama böylesini hiç görmedim 😂 internettede tiroit falan yapınca bilemedim korktum bir
Üşütmüş olabilir misiniz pencere açıksa belki soğuk çarpmıştır.

İlk değil ikinci gebeliğim de ilkinde de ne zaman hissetmiştim hatırlamıyorum o balık kayması gibiydi. Bunda henüz bişey hisedemiyorum bu sefer kilom da eskisine göre fazla.
Ay evet kızım sürekli kayıyordu. Bende hiç öyle vyrmayla hisetmemiştim. Şimdi bu vuruyor

benimki maalesef 10 kere de hamile kalsam hepsinde olacak birsey rahim ağzım doğuştan kısa yani gözümün rengi gibi birsey ama inşallah sağlıkla bu bebegimi kucağıma alayım artık düşünmüyorum 5. gebelik bu bir kizim var. Bundan fazlasını bünyem kaldirmaz
Üzüldüm gerçekten. İyi düşün iyi olsun. Sürekli dinlen kontrollerde ol.

X