Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Kızlar sağ kasık ağrısı yaşayan var mı bacağımla birleştiği yer o kadar ağrıyorki ayağa kalkınca hareket ederken

Biberon şeklinde olanlar daha pahalıya geliyor diye ben poşet kullandım wee baby ve babyjem denedim ikisi de hemen hemen aynıydı ama babyjem bir tık daha konforluydu bence üzerine tarih yazarken vs

Başkalarının özeline saygı duymayanlardan nefret ediyorum ya benim kayınvalidem de çok gıcık geçen gün bana nispet yapar gibi diyorki ben oğluma 4 yaşına kadar baktım her anına şahit oldum iyiki ben baktım ben çalışacağım mecburen oğlum 5 aylıkken göreve dönmek zorundayım sırf bana gıcıklık olsun diye yapıyor

Kızlar sağ kasık ağrısı yaşayan var mı bacağımla birleştiği yer o kadar ağrıyorki ayağa kalkınca hareket ederken
Benim de oluyor arada dik duramıyorum hatta iki büklüm yürüyorum ama geçiyor sonra yatıp dinlenince. Yattığında geçen ağrılardan korkmamak lazım

İş için sağım yapıp vereceksen monchi güzel diye duydum en yakın arkadaşım kullandı ama diğer türlü e bebeğin poşetlerini alabilirsin çok para harcamaya gerek yok

Biberon şeklinde olanlar daha pahalıya geliyor diye ben poşet kullandım wee baby ve babyjem denedim ikisi de hemen hemen aynıydı ama babyjem bir tık daha konforluydu bence üzerine tarih yazarken vs
Ama poşetler kullan at şeklinde değil mi, biberon daha uygun bile oluyor sanki o şekilde?

Bizim evin masraflarını karşıla da ben de torununa bakayım bu kadar güzel bir hisse de benimki de 40 günlükken üç çocuğunun üçünü de bırakıp işe gitmiş karı koca memurlar çalışmasına gerek olmamasına rağmen şimdi torunları için en iyisini ben bilirim havalarında ne zaman ağzını açsa kendi çocuklarına bakıp hevesini alsaydın hanım hanım bunlar benim yavrularım minvalinde cevabını alıyor ve susuyor

İş için sağım yapıp vereceksen monchi güzel diye duydum en yakın arkadaşım kullandı ama diğer türlü e bebeğin poşetlerini alabilirsin çok para harcamaya gerek yok
O halde anladığım kadarıyla poşetlerde pek de bir fark yok. Şimdi kafamı karıştıran şey, süt saklamak için poşet mi almak lazım biberon mu

Ama poşetler kullan at şeklinde değil mi, biberon daha uygun bile oluyor sanki o şekilde?
Ama biberonlarda en fazla kaç tane alabilirsin ki birini tüketmeden yeniden kullanamazsın ilk aylarda sütüm çok geliyordu buzluğa doldurmuştum süt azaldığı dönemlerde buzluktan çıkarıp kullandım bana biberon yetmezdi yani

Ay nefret ediyorum gerçekten hak ediyor ben de diyecektim oğlunun maaşı yetse ben de çalışmasam keşke diye ama eşim üzülmesin diye sustum kendimi de salak gibi hissediyorum doğumdan önce boğmazsam iyi benim evimde yaşıyordu önceden bir dolap dolusu eski eşya kıyafet yün yorgan tıkıştırmış dolaplara eve geldim o gün o sinirle herseyini attım çöpe ben de bakalım bana gelince ne diyecek şimdi de attım diye stres yaptım ama hak etti ölmüş kayınvalidesinin etekleri kıyafetleri eşinin kravatları hala benim evimde eskiden burda yaşadığı için bi de benim evimde odası var yani yapıştı iyice eşim de tek çocuk

Günlük kullanım sınırın varmı bana şurup için 3 kez dediler o yüzden sürekli içemiyorum da
İnanır mısın hiç sormadım zaten demir eksikliği yüzünden canım toprak yemek istiyor o rennie de toprak yiyormuş hissi veriyor diye akşama kadar beş tane falan kemiriyorum ben

Bi de çocuğum hakkında konuşurken benim oğlum diye başlıyor cümleye deliriyorum saçlarımı çekiştiriyorlar sanki

Ay sana lazım mıydı onlar ben arkanda bırakınca gözden çıkardığın şeyler sanmıştım dersin

Ay sana lazım mıydı onlar ben arkanda bırakınca gözden çıkardığın şeyler sanmıştım dersin
Hahah iyi fikir 2 senedir evimde tutuyorum valla yeter artık kendi evine götürseydi evi barkı da var evimi çöp yaptı iyice eşimde niye attın falan dedi söylendi biraz sen karışma dedim ona da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…