Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Selam kızlar.
Dün gece hastaneye yatışım yapıldı tekrar. Doğum sancılarım başlamıştı. İlaçla durduruldu çok şükür. Gidişata göre ciğer geliştici yapılacak bana da.
Kaçıncı haftadasin canım noldu nasıl gelişti olaylar çok geçmiş olsun anlatır mısın. Ben yoğunluktan konuşmaları kaçırıyorum.

Selam kızlar.
Dün gece hastaneye yatışım yapıldı tekrar. Doğum sancılarım başlamıştı. İlaçla durduruldu çok şükür. Gidişata göre ciğer geliştici yapılacak bana da.
Çok geçmiş olsun kaçıncı haftadasınız? Biraz daha dayansın bu bebişler haftasında sağlıklı doğsunlar inşallah

Hadi bebeğimiz 1 kaç hafta daha sabret
Amin amin.
Kaçıncı haftadasin canım noldu nasıl gelişti olaylar çok geçmiş olsun anlatır mısın. Ben yoğunluktan konuşmaları kaçırıyorum.
25+4 gaz sancısı sandım, birkaç saat sürdü ve gittikçe şiddetlendi artık her sancıda terliyordum acıdan. Hastaneyi aradık bu gaz sancısı nasıl geçer, ne yapalım diye. Doğum sancısı da öyle oluyor gelin dediler. Doğum sancısı çıktı.
Çok geçmiş olsun kaçıncı haftadasınız? Biraz daha dayansın bu bebişler haftasında sağlıklı doğsunlar inşallah
25+4 haftalık çok küçük daha. İnşallah biraz daha dayanır. İnşallah hepimiz zamanında sağlıkla kucağımıza alırız.

Bende de ağrı yok ama şiş yerler kanıyo böyle bastırınca falan elektrikli fırçayı bırakıp yumuşak kıllı bi fırça alayıp ve gargara yapayım ben de bakalım.

Cok şaşkınım gerçekten gaz sancısı olduğunu düşündüğün bir sancı çekiyorsun ve 25+4te doğum sancısı çıkıyor peki ne dedi doktorlar nasıl bir yol izlenecekmis

Cok şaşkınım gerçekten gaz sancısı olduğunu düşündüğün bir sancı çekiyorsun ve 25+4te doğum sancısı çıkıyor peki ne dedi doktorlar nasıl bir yol izlenecekmis
İlaç tedavisi uygulanıyor şu an. Duruma göre ciğer geliştirici iğne yapılacakmış. Sancılar durursa yapmayacaklar anladığım kadarıyla.
Benim aklıma gerçekten doğum sancısı gelmedi. Hatta evde sancıları yaşarken de bu ne biçim gaz sancısı, doğum sancısı da böyle bir şeydir herhalde diyordum. Oldukça şiddetliydi. Acı eşiğim yüksektir benim, onu hesaba katmadım.

Hayallah ya her türlü ağrı ve sancıyı iyi dinleyip hemen haber vermek lazım artık bu haftalardan sonra demek. Umarım güzel olacak her şey

Hayallah ya her türlü ağrı ve sancıyı iyi dinleyip hemen haber vermek lazım artık bu haftalardan sonra demek. Umarım güzel olacak her şey
İnşallah. Teşekkür ederim.
Anladığım kadarıyla yalancı sancılar ağrısız ve düzensiz oluyor, sadece kasılma şeklinde. Doğum sancıları ağrılı ve düzenli, beş dakikada birdi benim, onu da hastaneye gelince öğrendim çünkü takip etmek aklıma gelmemişti. Ayrıca kasılma da varmış sancıyla birlikte, ben ağrıdan farketmemişim onu da hastanede farkettim.

Canım onlar küçük savaşçılar dayanacak içini rahat tut dualarımız seninle

Selam kızlar.
Canim bebeğin vaktinde sağ salim dogsun inşallah Rabbim korusun

Canim sancılar inşallah durur genelde duruyor sanırım durdu senin demi? Bundan sonra sancı olmasın DİE adalat nidicart tarzı ilaçlarla inşallah baya durur bebeğin gönlünü ferah tut Dualarım seninle

Proluton depot iğne olan var mı kızlar? 5 haftadır oluyorum haftada bir kere ama dün olduktan sonra akşam iğne vurulan yer kasinmaya başladı ve şişmiş odem olmuş daha öncekiler hiç böyle olmamıştı bilginiz var mı?

Sling eğer bebek durursa çok ihtiyaç oluyormuş ilk aylarda anne karnında gibi hissediyormuş annelerde rahat rahat işlerini yapabiliyormuş kuzenim 1 yaşında bebeği var ondan alıcam bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…