Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Benimde kilosu bir hafta geride. Yarın yine kontrolüm var bakalım ne çıkıcak. Sizin kaç hafta geriye tekabül ediyor bu kilolar. Ben yarın 25+6 olacağım 24+6 da 682 gramdı.
26+5 de 1113 gr bebeğim. Bana da 12 gün ilerde dedi. Suyum da fazla çıkınca biraz olumsuz konuştu. Neye göre kiloyu söylüyorlar anlamadım.

Benimde randevum vardı çok şükür 23+3 deyiz bi hafta önde gidiyoruz kilosu 640 dedi gayet iyiymiş.su fazlalığı sınırda dedi korkulcak bir durum deilmiş meyveler soguk içecekler yazın cok tüketildiği için etkiler şeker oranları yüksek dikkat ederek fazlaya kaçmadan tüketebilirsin dedi.magnezyum ıcın erken dedi.kan ilacı dokunduğu ıcın vitamin şeklinde yazdı

26+5 de 1113 gr bebeğim. Bana da 12 gün ilerde dedi. Suyum da fazla çıkınca biraz olumsuz konuştu. Neye göre kiloyu söylüyorlar anlamadım.
Canım suyun fazla cıktıysa korkma banada demişti yemene cok dikkat et şekerli şeyler fazla hamur işleri meyveler yeme.şekerden kaynaklıymıs bebeğin kilosu cok cıkarsa şekerden süpeleniyolar

Ultrason ölçümlerine göre değişiyor. Benimde işte suyum az gibiydi. Dikkat edince normale döndü. Evet su fazla bir de kiloda fazlaysa şekerine dikkat et canım

Canım suyun fazla cıktıysa korkma banada demişti yemene cok dikkat et şekerli şeyler fazla hamur işleri meyveler yeme.şekerden kaynaklıymıs bebeğin kilosu cok cıkarsa şekerden süpeleniyolar
Evet şeker yüklemesi yaptım bu hafta değerim yüksek çıktı. O yüzden bu hafta çok dikkat ettim. Yarın tekrar kontrole gidicem bakalım ne dicek doktor.

Selam kızlaar, aramızda kanguru alan varsa öneri bekliyoruum 🙏🏻🌺
Babybjörn aldım canım ben en iyisi o sanırım 🌸 Alternatif olarakta Neko markasını önerebilirim. E bebekte çok bakmıştım bana hiç biri güvenli gelmemişti. Sling alacak arkadaşlar var mı gerek var mı sizce ben de onu sorayım ??

26+5 kontole gittim kilosu 919 geldi sicede az değilmi? Dokdor Ciger geliştirici iğne yazdı 28 hafta tamamında vurdurmam icin, aranızda ciger geliştirici iğne vurduracak olanınız varmı?
Canım bizim 25+6 da 1035 gr di 1 buçuk hafta önde demişti bence gayet iyi senin ama ciğer geliştirici neden yapıldı ?

Babybjörn aldım canım ben en iyisi o sanırım 🌸 Alternatif olarakta Neko markasını önerebilirim. E bebekte çok bakmıştım bana hiç biri güvenli gelmemişti. Sling alacak arkadaşlar var mı gerek var mı sizce ben de onu sorayım ??
Bende bi sling aldım e bebekten ilk 2 ay için bide babybjorn kanguru aldım bakalım 😬😊

Önlem amaclı galiba, ama dokdor cok zayıf olduğumu umarım sona kadar ilerlersin diye konuşurdu hep, galiba erken doğururum diye önlem amaclı ciğer iynesi yazdı
Benimde ilerleyen dönemlerde sonum bu galiba :/ bende zayıf başladım çok çünkü. Pff hayırlısı olsun artık inşallah sağlıkla doğarlar🙏

Benimde ilerleyen dönemlerde sonum bu galiba :/ bende zayıf başladım çok çünkü. Pff hayırlısı olsun artık inşallah sağlıkla doğarlar🙏
ben ilk hamileliğimde cok zayıftım 42 kiloyla kalmıştım 60 65le doğuma girmiştim hiç iğne felan yapılmamıştı belki sizede gerek görmez doktorunuz 2450 doğmuştu.2.de 45 başladım bakalım

X