Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
26+5 kontole gittim kilosu 919 geldi sicede az değilmi? Dokdor Ciger geliştirici iğne yazdı 28 hafta tamamında vurdurmam icin, aranızda ciger geliştirici iğne vurduracak olanınız varmı?

Çok teşekkürler canım çok haklısın sanırım bakmaya gidince daha net olacağım :)

26+5 kontole gittim kilosu 919 geldi sicede az değilmi? Dokdor Ciger geliştirici iğne yazdı 28 hafta tamamında vurdurmam icin, aranızda ciger geliştirici iğne vurduracak olanınız varmı?
Benimde kilosu bir hafta geride. Yarın yine kontrolüm var bakalım ne çıkıcak. Sizin kaç hafta geriye tekabül ediyor bu kilolar. Ben yarın 25+6 olacağım 24+6 da 682 gramdı.

Benim 25+1 650 gr haftası ile uyumlu dedi. Ay üzüldüm zayıf mı benim bebişim

Şeker yüklemesi yaptırdım açlık yazmıyor 1.saat 123
2.saat 128 çıktı. Doktorum 2 hafta tatilde olduğu için kontrole gidemeyeceğim. Değerler normal sanırım

Kızlar merhaba, gebeliğimden önce saçlarımı sarı kullanıyordum haliyle gebeliği öğrenince saçıma hiçbir işlem yaptırmadım. Saç rengim kumral ama yine de sarıyla aralarında fark oluyor, diplerim bayağı çıktı. 28+2’deyiz şu an. Saçını boyayan/boyatan ya da doktoruna danışan var mı? Merak ettim, mümkünse şu sarıları yok etmek istiyorum

Benimde dün 24+6ydı 680 gr gayet iyi dedi doktor geride falan demedi geride mi oluyorlar 680 gramda
25 haftaya bi gün olduğu için 25 haftanın kilosuda uygulamada 780 filan diyor. Sanırım o civarlarda olması gerekiyor. Yani benim ölçümlerimde 24 haftaya uyumlu çıkıyor. Bilmiyorum ki belki sizin haftayla uyumlu çıkıyordur

Benim 25+1 de 650 gr dedi. Kilosu normal dedi. Size doktor mu geride dedi
İlk 24. Haftada gittiğimde ölçümlerde 23. Haftaya filan uyumlu gözükünce bir korktu doktorum ya artarsa filan diye. Kilo almadım iki haftadır hiç demiştim çünkü. Sonra işte ben yemeye çalıştım filan 25. Haftada gittim bu seferde 24. Haftayla uyumlu çıkınca tamam gelişim geriliği yok biraz minyon olcak dedi. Yani bir gerilik filan demedi doktorumda işte bel çevresinin ölçümü bir hafta az çıkıyor. O yüzden her hafta çağırıyor ki gelişimi yavaşlıcak mı vs bakmak için

Benim doktorum 3. Ayımdan sonra bitkisel boyaya izin vermişti, 4 aydır boyatıyorum ben de sarıdan kumrala döndüm mecbur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…