Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    227
Sen hangi markayı kullanıyorsun canım ?
Ben mineral filtreli olan güneş kremlerini tercih ediyorum. Mineral filtreli olanlar da biraz yoğurt kıvamlı oluyor. Heaven on earth bana daha sürülebilir geldi. Daha ince yapılı. Bana uyuyor ama size uyar mı bilmemz. Instagramda icerikleri_ne diye bir hesap var. Ordan da bakıyorum içeriklere.

Cok guzel ben daha yatagini bile almadim ne guzel sizler neler yapiyorsunuz bayildim hersey pahali fiyat kavramim yok benim kuzum

Ayy Allah buyuktur en azindan sansi yuksek gin dogmadan neler dogar insallah sana cok dua ediuorum

veririz ne diyeyim uzmeyelim

Eklentiler

• 20240604_094058.jpg
    59,4 KB · Görüntüleme: 126
Var canim ama daha yasi kucuk atlas guzel isim

Yaaa Allah im yaa kanama cok geldimi bebegin iyi olmasina cok sevindim

Yaa korkmazmisin su olayi hepimizi sicirtiyor yaaa kanama ayri korku korkular cok doguma kadar sonrasi bitmez gibi evlat sahibi olmak zormus meger

Rabbim senden de razı olsun bebeğine şifalar versin inşallah Allahım büyüktür meleğine şifacı olacaktır biz her zaman burda yanındayız içine kapanma kötü düşünme gün doğmadan neler doğar demişler güzel dileklerin için teşekkür ederiz iyi ki varsın

Sizde benim gibi içeriklere önem veriyorsunuz bende bir ara kafayı takmıştım bu işlere şimdi kozmetik filan kullanmayı bıraktığımdan bu işleride bıraktım Teşekkürler söylediğiniz markaları duymamıştım güzel oldu

Çok şükür anne karnı tam bi bilinmezlik daha farklı şeyler demişlerdi şimdi ameliyat diyorlar belki de doğunca onada gerek kalmayacak dua edelim biz. Kendini üzerek hamilelik geçirme iyi düşün, iyi olsun

Evet ya. Bir şey alacağım zaman hemen içeriğine bakarım. Mümkün olduğunda doğal olan şeyler kullanmaya çalışıyorum. Siteler falan var içerik bilgisi almam için. Bir ara onlara takmıştım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…