Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    227
Bi kaç gündür sabahları çok karnım ağrıyor gaz sancısı gibi uyandığımda bi saat falan sonra bisey kalmıyor anlamadım ya hiç böyle bisi tecrübe eden oldu mu acaba ?

Çok şükür anne karnı tam bi bilinmezlik daha farklı şeyler demişlerdi şimdi ameliyat diyorlar belki de doğunca onada gerek kalmayacak dua edelim biz. Kendini üzerek hamilelik geçirme iyi düşün, iyi olsun 🌸
Sağol canım Allah razı olsun bakalım kaderde ne varsa onu yaşarız. Sen nasılsın sonuçlar belli oldu mi riskin vardı 🥹

Canım benim gebeliğin sonlanmamasına çok sevindiim. İnş durumu hep iyiye gider 🙏🏻Doğumdan sonra kalp ameliyatı olan bir sürü bebek tanıdım. Hepsi de gayet sağlıklı hayatlarına devam ettiler, koşup oynuyorlardı 🥰
Moralini yüksek tut, her şey yolunda gidecekk :)
Amin canım inşallah

Kızlar bide kıyafet almaya çalışıyorum kendime , ya beden olarak ne alicam asla anlamıyorum.Yaz boyu giymek için bakıyorum her şey darliyo beni.Normalde bedenim L, hala 2 kilo almış görünüyorum.Suan 21+4 haftaligim mesela xl mi almalıyım ben bundan sonrası için.Bide hamile elbisesi şeklinde baktım netten onların bedeni daha mı büyük oluyo ona gire L mi devam edeym bilemedim

@damlasu14 canım yazamadım. Günaydınn . Dün konseye girdim ordan şehir hastanesine sevk edildim takip orda yapılacak. Mevcut durumla doğsun ameliyat edelim diyor doktorlar . Takip yapılacak durum kötüye giderse de gebelik sonlanacak . Bakalım şimdi bekliyoruz en iyi ihtimalle 1 ameliyat ile sağlığına kavuşur yavrum inşallah
Canımm Rabbim şafi ismiyle şifa versin inşallahh

Kızlar odamız geldi:') Bilmiyorum erken miydi ama hem araya çok tatil girecekti hem de yurtdışında olursa erken gideceğimiz için hazır olması lazımdı. Dün kurduk odasını falan çok değişik bir duygu.
Yatağımız büyük 90x190 ona 1 yaşında falan geçer anca o zamana dek anne yanı ya da park yatak istiyorum.
Ufak ufak eşyaları da yerleştirip sürekli odaya girmece çıkmaca yapacağım sanırım:)
Bugün sabah çıkarken bile kendimi odanın ortasında sırıtırken buldum.
Herkesin sağ salim, bir avazda çocuğuna kavuşması için gece gündüz dua ediyorum kızlar <3

Kızlar 2 gündür fena gribi oğlumdan geçti sağolsun, ayaktayım ama geceleri uyku yok gündüz ztn aşıyı bile erteledi ebe ile konuştuk. Önerileriniz varsa alabilir malum ilaç kullanımıyoruz

Kızlar 2 gündür fena gribi oğlumdan geçti sağolsun, ayaktayım ama geceleri uyku yok gündüz ztn aşıyı bile erteledi ebe ile konuştuk. Önerileriniz varsa alabilir malum ilaç kullanımıyoruz
Ihlamur, bal limonlu ılık su, tavuk suyu çorbası yanına soğanla birlikte yiyebilirsiniz :) Tarhana çorbası. Bunlar benim normalde hasta olduğumda tükettiğim şeyler 🙂

Kızlar odamız geldi:') Bilmiyorum erken miydi ama hem araya çok tatil girecekti hem de yurtdışında olursa erken gideceğimiz için hazır olması lazımdı. Dün kurduk odasını falan çok değişik bir duygu.
Yatağımız büyük 90x190 ona 1 yaşında falan geçer anca o zamana dek anne yanı ya da park yatak istiyorum.
Ufak ufak eşyaları da yerleştirip sürekli odaya girmece çıkmaca yapacağım sanırım:)
Bugün sabah çıkarken bile kendimi odanın ortasında sırıtırken buldum.
Herkesin sağ salim, bir avazda çocuğuna kavuşması için gece gündüz dua ediyorum kızlar <3
Yaaa çok güzel bir duygu, biz henüz bsey almadık bir yandan taşınacagiz sıfırdan eve eşya alıyoruz sıra gelemedi henuz😂 Ama ogrencilerimizden biri oyuncak bebek örmüş getirdi ağlamam geldi yine çok tatlı ya 😍 Bebeğimize ait ne varsa aglamama sebep oluyor bide detaylida fotosunu gördük ya bakıp bakıp seviyorum ordan 😂😍😇

Kızlar merhaba, kız bebis anneleri isim düşünmeye başladınız mı?? Benim aklımda senelerdir "ilay" ismi vardı ama son zamanlarda hangi arkadaşımın kız bebeği olsa isminin ilay olduğunu ögrendim. Hala bu isme sıcak bakıyorum ama sizler hangi isimleri düşünüyorsunuz? Belki fikir cikar :)

Kızlar merhaba, kız bebis anneleri isim düşünmeye başladınız mı?? Benim aklımda senelerdir "ilay" ismi vardı ama son zamanlarda hangi arkadaşımın kız bebeği olsa isminin ilay olduğunu ögrendim. Hala bu isme sıcak bakıyorum ama sizler hangi isimleri düşünüyorsunuz? Belki fikir cikar :)
ilay çook güzel ya. "l" ve "y" sesleri güzel tınılıyor.
ilay, liya, alya vb..

Biz Derinsu koyacağız insallah❤️🧿

X