Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    227
Bitek bende oluyor sanıyordum kimseye demiyorum gözümde bile bakarken bazen nabiz atıyor anlamadım. hamilelikle bağlantısı mi var acaba sizde öyle diyince
Ya bu gözde nabız atması bende de var, bi yere bakarken tıp tıp atıyor resmen internette de buna dair bisey bulamadım normal mi ki?

600 lira normalmi bilmiyorum ama çok beğendim canım. Modeli çok güzelmiş. Instagramda bir sürü sayfa var onlardan da fiyat al istersen.

Ben de soltis ve hellocare kullanıyorum. Hellocare fiyatı yüksek gelmezse yapısı güzel

Bence güzel bir isim. Hem güncel hem anlamı güzel. İsim koyarken kolay anlaşılır ve anlamı güzel olması önemli

Canım benim çok teşekkür ederim Allah razı olsun ilk öğrenince çok kötü oldum simdi biraz daha rahatim Allah a teslim oldum yapacak başka birsey yok duadan başka. Kuzeninin bebeği içinde Şifa diliyorum inşallah sorunsuz gecer ameliyatı. Rabbım sizlerin de bebeğini sorunsuz sağlıkla versin kucağınıza inşallah

Canım benim gebeliğin sonlanmamasına çok sevindiim. İnş durumu hep iyiye gider Doğumdan sonra kalp ameliyatı olan bir sürü bebek tanıdım. Hepsi de gayet sağlıklı hayatlarına devam ettiler, koşup oynuyorlardı
Moralini yüksek tut, her şey yolunda gidecekk :)

Arkadaşlar merhaba,

Umuyorum herkesin gebeliği rahatlıkla ve sağlıkla geçiyordur. Benim bugün 20. haftam ve haftaya detaylı ultrasona gideceğim. Sonrasında bir sıkıntı görülmez ise Amerika'da doğum düşünüyorum. Bu konuda daha önce tecrübesi olan yahut yine Amerika'da doğurma niyeti olan var mı?

Sevgiler.

Ayy bende senin adına sevindim canım test yapmadı bana ama iki türlü muayene etti, Rabbım hepimize zamanında sağlıklı doğum nasip etsin

Ya bu gözde nabız atması bende de var, bi yere bakarken tıp tıp atıyor resmen internette de buna dair bisey bulamadım normal mi ki?
Bende hergun var ve hamileliğin 3. Ayı gibi başladı, bende İnternetten baktım ama hiç gözde nabiz atmayla ilgili bisey yok segirmesi yazıyor ama segirme değil bildiğin gözüm kalp gibi atıyor

Solente pregna olan peki onu biliyor musunuz? Kimyasal filtreli mi? Genelde gebelere onu öneriyorlar gördüğüm kadarıyla
Canim ben solente pregna kullanıyorum, zaten pregna olduğu için hamilelere ozel içeriği temiz aynı bebek güneş kremi gibi, bana bu önerildi ben çok memnunum az bisey bile sürsem cok fayda ediyor bende güneş alerjisi var ilk defa bu sene güneşten kaşinmadim.

İçeriği çok temiz değil aslında ama kullanmayı tercih edenlere bir şey diyemem tabi. Geçen yıl bu güneş kremleri konusunu çok araştırmıştım.

İçeriği çok temiz değil aslında ama kullanmayı tercih edenlere bir şey diyemem tabi. Geçen yıl bu güneş kremleri konusunu çok araştırmıştım.
Bende cok arastiririm herseyi mesela az once muz ve maden suyu ayni anda tüketilir mi diye baktim yemeden once oyuzden riske atmayi sevmem hicbiseyi bu zamanda full doğal ürün bulmak çok zor katkısız diye aldığımiz herseyin içinde sabun, bebek şampuanı, yiyecek vs azda olsa mutlaka farklı madde oluyor. Bebegi ve anneyi riske atmayacak kadar temiz bir içerik olduğu icin ben tercih ettim memnunum

Parla mıı bizimde ismimiz Gülce Parla 21 haftalığız kızlarımızın ilk adaşı hayırlı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…