Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    227
Allah en sağlıklısını, en hayırlısını nasip etsin bebeğinize inşallah Dualarımız sizinle

Arkadaşlar Atlas ismi nasıl sizce Karar veremiyorum bir türlü. Eşim Atlas dedi sonra bende baktım yardımsever güçlü iyilik yapmaya çalışan anlamı var o anlamını çok beğendim ama dünyayı omuzlarında taşıyor. Sonra diyorum oğlumda dünyanın yükünü taşımasın sonra Var mı hiç Atlas tanıdığınız karakterleri nasıl

Gebelikte la roche tavsiye edilmiyor kimyasal filtreli olduğu için canım. Biodermada kimyasal filtreli diye biliyorum. Çocuk doktoru bana la roche ürünlerini gebelikte ve bebeklikte kullanmayın demişti. Missha da mineral +kimyasal olduğu tavsiye edilmiyor.

Muayeneden önce çikolata yiyin, kahve için biraz yürüyün ve tok olun.

Ben de geçen sene kullanıyordum La rouche ama hamilelikten dolayı cildim kurudu bu sene The Purest almıştım çok kötü oldu cildim bir de Misha vardı oda iyi gelmedi. Sen acaba La rouche da hangisini kullanıyorsun ?

La Roche Posay Anthelios Oil Control Fluid Spf 50+ Güneş Kremi 50 ml olanı kullanıyorum.​

Canım benimkinde yüzünü kapatmıştı . Doktor randevusunda gördüm sonra. Eli ağzında oda yarım yamalak

Aslında her markanın sadece mineral filtreli olan ürünü var. Onu bulup onu almak gerek diye biliyorum

Bana biraz fazla geldi ya kendimiz tek tek alıp yapsak daha ucuza gelir gibi geliyo

Solente pregna olan peki onu biliyor musunuz? Kimyasal filtreli mi? Genelde gebelere onu öneriyorlar gördüğüm kadarıyla

Aynı şeyi geçen bayram yaşadım kuzum su gibi boşalma ve yoğun sarı akıntılarım oluyordu. Evet vajinal enfeksiyondan oluyormuş ben ammiosure diye bir test yaptırmıştım negatif çıkmıştı ebe demişti o zaman da su boşalması olsa yerinde duramazdın ve sürekli gelirdi diye. Çok sevindimm

Solente pregna olan peki onu biliyor musunuz? Kimyasal filtreli mi? Genelde gebelere onu öneriyorlar gördüğüm kadarıyla
İçeriği iyi değil. Soltis, heaven on earth, momwell, badger, syorell gibi markalara bakabilirsiniz temiz içerik için. Soltis ve heaven on earth kullandım. Heaven on earth biraz daha ince yapılı, sürmesi daha kolay mineral filtreli bir güneş kremi. Yazdıklarımın hepsinde mineral filtre ve temiz içerik var.

Son düzenleme:
Canımm aklımız hep sizde kaldı haber alınca cok sevindim ve şuanlık güzel haber çok şükür yüreğini karartma Rabbim şifasını verir bakarsın bidaha ki kontrollerde iyileşme süreci olur büyüdükçe olmazsa bile ameliyatla sağlıklığına kavuşur. Kuzenimde yeni doğum yaptı onun bebeğinde de damakta delik var 1 yasında ameliyat olacak kulakları duymaya bilir konusamayabilir dediler ona da diyorum Allahın izniyle iyileşecek umutsuz olma Rabbim dermansız dert vermesin yavrularımıza biz elimizden geldiğimizce dua edelim hep beraber Rabbim duamızı kabul etsin inşallah annesinin bebeğinin biyerinde sivilce çıksın bile istemezsin anlıyorum seni ama üzülme bebeğini de üzme lütfen keşke sarılabilsem sana destek olabilsem burdan özelden yazmak istersen hep buradayım sende benim hep duamda olacaksın

Bana da cildiye doktoru önerdi onu ama ben bebeğime la Roche yi almıştım bebek için olanından eczacı birlikte kullanabilirsiniz diyince kendime ekstra dan almadım valla fiyatlar malum

Hangi Avm'de acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…