Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    164
Canimm bende yasadim idrar kacirmistim insallah oyledir

damlasu14 canım yazamadım. Günaydınn . Dün konseye girdim ordan şehir hastanesine sevk edildim takip orda yapılacak. Mevcut durumla doğsun ameliyat edelim diyor doktorlar . Takip yapılacak durum kötüye giderse de gebelik sonlanacak . Bakalım şimdi bekliyoruz en iyi ihtimalle 1 ameliyat ile sağlığına kavuşur yavrum inşallah

Aminn inşallah şifa bulsun yavrun bian önce
o tek ameliyata bile gerek kalmasın mucize olsun inşallah sağlıklı bir şekilde kucağına almak nasip olsun canım benim

Kızlar Gaziantep ten bildiriyorum, hava sıcaklıkları 40 dereceye ulaşıyor, fenalık basıyor beni de. Bu yaz işimiz zor olacak gibi ya, ben karneleri dağıtalım o gün yola çıkıp eşimin memleketine geçeceğim en azından daha serin. Yaklaşık 15 saat yol gideceğim inşallah sıkıntısız geçer

Kız doktorum öle dedi ya sarımsak ye bol bol dedi ben şok
Antibiyotik özelliği için demiştir o, sarımsak ye tansiyonun düşmesin demediğini umut ediyorum. Şimdi enfeksiyon için ilaç kullanıyorsun zaten, sarımsak yeme bence. Bir de öyle bak bakalım tansiyonun düşüyor mu o kadar?

İnşallah sorun kendi kendine hallolur, olmadı diyelim çok basit bir operasyonla halledilir..
Dualarımız seninle

Merhaba hanımlar
Sizlere sorum olacak ben yurtdışındayım ama doğumum Türkiye’de olacak, geri hemen dönmeniz gerekecek herhangi bir sağlık sorunu olmaması dahilinde. Türkiye de kalacağımız sürede eşim bana destek olacak aileler uzakta annem çalışıyor kayınvalidemin de başka işleri var. Ben başka şehirde doğum yapacağım. Kardeşim yanıma gelebilecek büyük ihtimalle ve eşimde yanımda olacak. Doğumdan sonra aileler kısa süre sonra dönecek. Türkiye’deyken ve döndüğümde tek başıma yapabilir miyim stresi başladı. Eşim çok destekçidir, hamileliğin başlarında neredeyse hiç bir iş yapmadım dinlenmem gerekiyordu, eşim yemek temizlik her şeyi her zaman yapar hamilelikten öncede böyleydi genelde kahvaltıları o hazırlar temizlik akşam yemeğini beraber yaparız ve gayet iyi ilerledik yine aynı şekilde olur mu sizce eşimin çalışma saatleri az çoğunlukla yoğun olmuyor. İlk tecrübemiz olacağı için tabi biraz çekiniyoruz. Bu konudaki görüşlerinizi merak ediyorum şimdiden teşekkürler

O tek ameliyata bile gerek kalmasın sağlıklı sıhhatli dogsun Allah büyük ol desin olsun

La roche Posay kullanıyorum canım. kırmızılık yada yan etki yapmadı. benim yüzümde yazları belirginleşen kendi çillerim var. her sene aynı zamanlarda belirginleşir kışında soluklaşır. aynı şekilde devam ediyor şuan. belirginleştiler ama yeni izlerim yok.

Bugün arayacağım kızçem doktoru ben yanlış anladım yüksek ihtimalle sağolasın

Ben de geçen sene kullanıyordum La rouche ama hamilelikten dolayı cildim kurudu bu sene The Purest almıştım çok kötü oldu cildim bir de Misha vardı oda iyi gelmedi. Sen acaba La rouche da hangisini kullanıyorsun ?

Yenidoğan döneminde bebekle ilgilenmek çok güzel ama biraz yorucu Bir dönem..sürekli bebek emzirme telaşımız olucak, eşin yanında olursa ikiniz halledersiniz ilk bebeğimi kucağıma alana kadar hiç yenidoğan kucağıma almamıştım bez takmayı bile bilmiyordum farklı bir içgüdü geliyor ve alışıyorsunuz..sizin yemeğinizle ilgilenip gün içinde dinlendirecek kişi eşiniz olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…