Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    164
Kızlar bu şeker yüklemeden önce geceden itibaren su da mı içilmiyor? Öyle okudum Eylül grubunda. Bu sıcakta nasıl durcaz? Ben gece uyurken bile sabah kadar en az yarım litre su içiyorum
Çok saçma bence ya hamile bir insan o kadar saat susuz mu kalırmış. Bana mantıklı gelmiyor. Ben içerim dayanamam Çok etkileyeceğinide düşünmüyorum zaten suyun

Bende de hiç şeker şüphesi yok. Evde alet var tokluk şekerim bugüne kadar hiç anormal çıkmadı. Doktorla hiç konuşmadık şeker konusunu. İstemiyorsan gerek yok dese baride hiç girmesem bu işlere

Ya kızlar çok sıcak değil mi ben uyuyamıyorum ya sıcaktan cam her yer açık yok nefes alamıyorum sanki bu hamilelik nasıl geçecek böyle
Sorma aşırı sıcak yaa bide bizim ev çok sıcak oluyor tüm gün ikindi akşam güneşini alıyor. Balkonda yok. Hamileliğin son zamanları nasıl geçicek bende kara kara düşünüyorum

Benim hep 8 5 ya sarımsak yutuyorum tuzlu yiyorum anca 9 6 oluyor sıcak daha da beter yapıo inşallah çabucak geçer kalan süremiz sağlıkla hızlıca
Sarımsak tansiyon düşürür ama Yutma. O yüzden düşüyor olabilir. Sarımsak, limon tansiyon düşürür.

Benim doktorumun ultrason cihazı uygun. Kendisi bakacak, zaten 12. Haftadan beri oluşan bütün organlarını tek tek kontrol ediyor. 2. Hamileliğimde Tr'deydim. O zaman da kendi kadın doğumcum, klinikteki cihazından yapmıştı ayrıntılıyı. Perinatoloğa hiç gitmedim. Makine uygunsa illa ki perinatolog olmasına gerek yok bakan kişinin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…