Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    163
Ben geçtiğimiz cuma günü oldum. Ertesi gün kol ağrısı, halsizlik ve iştahsızlık oldu. Topuklarım bacaklarım çok ağrıdı. 2 gün sonra geçti ama şuan iyiym canım
Bende de baş dönmesi var nefes alamıyorum gibiyim ama aşıdan önce de vardı bunlar hava 40 derece normal bence

Benim bı kere başıma geldi çok korktum bebeğin sıvısı gitti diye panikle annemi aradım çiştir o dedi

Canım çok şükür çok sevindim ama dediğim gibi bak korkuvak bisi yok haklısın endişelenmekte ama şu gelmesi fena bisey ben ilk gebeliğimde yaşadım 19 ken litrelerce boşalır gibi bi his Allah korusun

Canım çok şükür çok sevindim ama dediğim gibi bak korkuvak bisi yok haklısın endişelenmekte ama şu gelmesi fena bisey ben ilk gebeliğimde yaşadım 19 ken litrelerce boşalır gibi bi his Allah korusun
Canim çok geçmiş olsun Rabbım bidaha yaşatmasın dün geceden beri çok üzüldüm boşuna stres oldu canım kızım bidaha uzmeyecegim

Kızlar bu şeker yüklemeden önce geceden itibaren su da mı içilmiyor? Öyle okudum Eylül grubunda. Bu sıcakta nasıl durcaz? Ben gece uyurken bile sabah kadar en az yarım litre su içiyorum
Yaa ben de bugün tam olarak bunu düşündüm ve normalde çılgınlar gibi su içen biriyim. Nasıl aç kalıcam diyen bana susuzluk şoku Daha önce yaptırmış olan varsa bizi aydınlatsın lütfen
Haftaya yaptırmaya gideceğim.

Evet ya bunla ilgili randevu verip, net bir şey söylememeleri de saçma.

Bir kez kan verince bitecek bir şey olsa tamam ama kan ver içecek iç bir saat sonra bir daha kan ver falan düşününce bile susadım
Ay ben gebelikten önce şeker şüphesiyle yaptırdım 3 saat falan sürüyor korkunç da tadı var içeceğin:) dili damağı kuruyor insanın. Su içmek yasak anca ağzını ıslatacak kadar öyle kana kana yok maalesef.
bende zaten bozulmuş açlık şekeri vardı, doktoruma sordum gene de yaptırayım mı diye yaptır dedi

Tabi ki kız normal kendi adıma çok su içiyorum. Bir de alejigim ben çok fazla hapşırma var. Anlarsam bacaklarimi sıkıyorum yoksa arada kaçıyor yap yap doğum içinde iyi onlar oturduğum yerde bile sıkıp bırakıyorum

İki gebelikte böyle bişey denmedi ne aç ne susuz bu seferkinde sağlık ocağında tokluk şekerine baktiricam açlığa bakıldı sorun yok dendi, toklukta bir sıkıntı görülürse şeker yükleme öyle yaptiricam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…