Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Kizlar sabah 08.30 sezeryanla doğum olucak dualarinizi bekliyorum şimdi uyumaya calisicam herşeyi hazır ettik @damlasu14 canım sanada bol şans diliyorum sağlıkla inşallah
Kızlar sizden de dua bekliyorum doğuma gireceğim simdi

Kızlar inşallah sağlıkla kucağınıza aldınız
İnşallah en kısa zamanda güzel haberlerle eve geçersiniz

Öncelikle sağlık afiyet diliyorum ömürleri uzun bereketli olsun bebişlerinizin

Ya doğum öncesi canım sıkıldı çok. Geçen hafta yaşadığımız sitede çok hızlı bisiklet süren bi çocuk arabamıza çarptı. Çocukta bi şey yok Allahtan da bizim arka kapıya epey hasar verdi. Çocuk da misafirmiş sitede oturmuyormuş, lütfedip bize bi dönüş de yapmadılar biz koşuyoruz peşlerinden, ailesine de ulaşamıyoruz sitedeki misafirliğe geldiği kadın muhatap bizimle, arabayı servise vermemiz lazım doğum öncesi arabasız kalacağız 2-3 gün valla canım sıkıldı insanlar ne kadar rahat ya

Geçmiş olsun canım, inşallah hemen hallolur. Çok kötü denk gelmiş ya. İyi ki çocukta da bir şey yokmuş. Sıkma canını. Umarım en kısa sürede yapılır

Kizlar selam sabah09.32 de 38+2 de sezeryanla doğum yaptım spinal anestezi oldum ameliyathaneye girince korktum yapamicam dedim bayiltin hepten ağladım onlarda sedasyon verip sakinlestirdiler öyle belden iğne yaptılar ben ışığın aynasından manyak gibi herşeyi gördüm ama korkmadım sedasyon iyi geldi çünkü yoksa kaldiramazdim kesileri değil ama bütün baskıyı hissettim cekistirmelerde karnımı hissettim ama cokda anlamıyorsun snrasinda odaya alındım daha hiç uyumadım ağrım çok oldu yapismalar varmış içerde benim oyuDen ekstra ağrıyor ağrı kesici yaptılar 2kez idare ediyorum çok şükür alttan kanamam var bebek iyi buarada sağlıkla geldi 2950 kg 47cm boy epey bı minik emme refleksi
gelişmiş doğdu ama neyazikki benim göğüs ucum cikmiyor buyuDen silikon göğüs ucu aldirdilar ama sütüm 1damla bile gelmedi daha emiyor ama süt yok şimdilik durumlar böyle

gözün aydın

Geçmiş olsun canım, inşallah hemen hallolur. Çok kötü denk gelmiş ya. İyi ki çocukta da bir şey yokmuş. Sıkma canını. Umarım en kısa sürede yapılır
Gerçekten kötü bi zamanlama oldu :/ çok şükür çocukta bir şey yok o kadar hızlı çarpmış ki kafasını filan bi yere vurmamış Allahtan. Ailesinin yerinde olsam çocuğuma çok kızardım herhalde o kadar dikkatsiz olduğu için ama aile çok rahat

Canım gözün aydın çok şükür gelmiş bebeğin süt de gelecek inşallah emdikçe

Bizim de başımıza böyle bir olay gelmişti. Eşim okula giderken çocuk yandan arka kapıya vurdu. Sabahtı o da okula gidiyormuş. Mecbur biz yaptırdık arabayı. Çocuk da çok korkmuştu ama Allah'tan bir şeyi yoktu. Buna şükür dedik. Arabayı da neredeyse 1 yıl sonra yaptırdık göçük göçük kullandık

Bize de 3 4 hafta önce arkadan carpmislardi anca bugün serviste yaptirabildik parça bekle gelsin boyasınlar falan uzun sürdü. Kapıyı kullanabiliyorsaniz servise sipariş için gösterin parçaları belirlesin mümkünse bebegi de soylersiniz her şeyi kenara koyup parcalari ayarlayip 1 gunde montaj yaparlar belki

Gözünüz aydın canım
Ağrılar geçecek, süt gelecek
Bebişinin güzelliğine odaklan
Sağlıkla darısı başımıza

Kızlar ben normal doğum düşünüyordum. Ama herkes sezaryen tercih ediyor. Ya da doktorlar hemen sezaryana yönlendiriyor. Etrafımdakiler de negerek var acı çekmene sezaryan ol dedi normal doğum istememe şaşırdı. Kafam çok karışık normal doğum gerçekten zor mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…