Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Merhaba sabah test yaptım bu şekilde çıktı yarım saat önce de kan vermeye gittim sonucu bekliyorum Eki Görüntüle 3481554
Duygulandik beee. Yolun başı geldi gözümün önüne ne badireler ne zorluklar yaşadık şimdi yolun sonuna geldik çok şükür sağ salim hayırlısıyla kucağımıza alacağız inşallah bebislerimizi. Senin küçük mucizeni de kutluyorum Allahim hayirli uğurlu etsin inşallah yol zor ama nasıl güzel bir bilsenn

Çoook teşekkür ederim canım benim hepimiz için hayırlı olsun hafif kahve rengi akıntım var normal mi

Ayy canım benim su gibi akmış maşallah .. maaleseff ağrı eşiğim çok düşük nefes egzersizlerini daha çok pratik edeyim veeee teşekkür ederim canim pozitif doğum hikayen ilaç gibi geldi
Hiç olumsuz düşünme o an gücüne güven normal ya da Sezeryan önemli değil. Egzersiz ve nefes çalışmasi ztn yapılmalı ki doğum sonrası da rahat geçsin. İyi geldigime sevindim.

Benden sonra doğum yapan oldumu 19 u sonrası varsa hayırlı olsun kızlar. Şuan bebek ile alışma halindeyiz sarılık olmasın diye çabamız ertesi gün eve çıktık ztn. Doğum yapanlara hayırlısı olsun sağlıklısinizdir inşallah. Bekleyenler içinde rabbim kolaylaştırsin güzellik ve sağlıkla kucağıniza aldırsin.

Maşallah kızlar siz kucağınıza bebekleri aldıkça insan burada hevesleniyor. Darısı başımıza inşallah, dualarım da hep sizinle doğuma girecekleri takip edip dua ediyorum.

Selam kızlar, bugün kontrolüm vardı 3 kg olmuş oğlum ama benim suyum fazla çıktı yine 37+1 oldum rahim ağzı baya uzun bebeğin gelmeye niyeti yok ve Nst ye iki kere girdim doğru düzgün hareket etmedi uyudu sürekli Salı günü bir daha gideceğim Bu su fazlalığı canımı sıkıyor doktor sadece protein ve salata ye diyor ekmek hamur işi tatlı meyve dondurma yeme diyor bıktım yaa

Benimde bebeğime kilosu fazla dediler. Akşam sebze yemeğinden başka birşey yemiyorum korkumdan. Herkes hamileyken kilo alır ben resmen zayıfladım. Bugün baktım belim bacaklarim filan incelmiş

Merhaba kızlar 35+0 da sancıyla hastaneye gittim bende bebek makattı hep zaten sezaryen kesin gibi konusuyo doktorum. Nstde büyük değer sancı çıkmadı ama biseyler görmüş olacakki cok rahat olan doktorumu ilk kez gergin gördüm. Ciğer gelistici olduk hastanede yattim 1 2 gün eve geldim. Alt muayenede rahim agzimin inceldiği görüldü wc harici ayakta dolanmak yok insallah söyle bi 37yi falan görürüz. Benim bastan sezaryen dendiği icin dr bana gün verecek ben sezaryene gidicem sanıyodum hep. Sancı falan hiç aklıma gelmemişti. Anlamam sancıyı falan diye düşünen varsa anlasiliyo. Sağ bel boşluğumda ağrı oluştu tek tarafli geldi bana. Ben bağırsak ağrısı olarak düşündüm öğlen gibiydi saat. Aksam 17.00ye kadar kasiklarima da yayıldı aşağıya baskı oluştu. Benjm zaten 2 gündür vajina ağrım vardi bir yere çarpmış gibi bi ağrı. Çocuk asagiya inmiş cooook ağır ağır yürüyorum ama ters olduğu iicn aşağıda ayakları var ayaklarini oynattikca doğuruyorum sanıyorum zaman yaklaştı aşırı sezaryen korkum var bakalim neler yasiycam gün vermedi doktorum ağrı sanci lekelenme vs olunca gel dedi

Çoook teşekkür ederim canım benim hepimiz için hayırlı olsun hafif kahve rengi akıntım var normal mi
bende de olmuştu. yerleşme kanaması muhtemelen. hatta bir tüyo, hamilelikte bir çok şey normal tabi ki doktor kontrolü önemli ama çok kafaya takmazsan daha kolay geçiyor. hayırlısı olsun sağlıkla al kucağına inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…