Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Acilde bir kadında da idrarda protein çıkmıştı. Gebelerde olabileceğini söylediler. Fakat gebelik şekeri var mı diye sordular. Senin var mıydı acaba? önemli bir şey değildir inşallah

Günaydın, biz 37+0’ız bugün, 3,5 kg olmuşuz boy da 51 cm 39’u bekler herhalde dedi doktorumuz zaten tam 39’a gün almıştık. Kızım komple yanak olarak doğacak
Ay çok güzel maşallah, benim de var kontrol 37+4 teyim bakalım ne olmuş, beyefendi gelicek mi? Öğleden sonra gideceğim

Ayniyiz seninle canim bende 36+3 um bugun sen normal mi sezeryan mi
Evet haftalarımız yakındı hatta senin doktor doğum için erken tarih verimce şaşırmıştım. Ben 38'e kadar normal doğum istiyorum, sonrasında kafası büyüyeceği için sezeryene döner herhalde İkimiz de sağlıkla kucağımıza alırız inşallah

Acilde bir kadında da idrarda protein çıkmıştı. Gebelerde olabileceğini söylediler. Fakat gebelik şekeri var mı diye sordular. Senin var mıydı acaba? önemli bir şey değildir inşallah
Canim selam, gebelik şekeri ve tansiyon problemi hiç yaşamadım. Zaten normalde de düşük tansiyon biriyim sadece idrarda çıktı bu akşam tekrar kontrol edilecek inşallah

Bugün muayeneye kayınvalidemde geldi. Köyden geldiler akşam hep onlarda yiyoruz yemeği. Doktor dedi gelmesi işe yaramış. 2 kilo 93 gram olmuş oğluşum 260 gram almış bir haftada maşallah
Hissediyordum zaten bu göbeğe 2 kilo olması lazım diyordum Hazır yemek yemek işe yaramış çok şükür yaa dün çok kasıldım ama hareket ettiği için sanırım çünkü nst de sancım en fazla 7 filan çıktı bugün

Canim selam, gebelik şekeri ve tansiyon problemi hiç yaşamadım. Zaten normalde de düşük tansiyon biriyim sadece idrarda çıktı bu akşam tekrar kontrol edilecek inşallah
Sorun yoktur inşallah. Kadına "gebelikte olabilir ama şekere, tuza dikkat et." demişlerdi galiba. Sen de birkaç gün dikkat edersen düzelir inşallah

Oh maşallah çok şükür 2 kiloyu gördü de grupça rahatladık Sıradaki hedef 2500. Onu da görürüz inşallah

Hanımlar hastane kapısını süsleyecek misiniz? Sadece çekirdek aileler gelir diye hediyelik eşya bile yaptırmadjm. Sadece orada dağıtmaya çikolata yaptıracağım. Kapı süsüne gerek var mı? Şu ev için yaptığımı götürüp assam saçma olur mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…