Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Bencede bebek hareket edince daha çok kasılma oluyor. Dün gece bebiş sürekli hareket etti ya bian bile durmadı. Sürekli sancım gelip durdu. Dedim doğuruyorum heralde. Ben artık çok yoruldum bu sancılardan
Ağlamak istiyorum bazen aynı sen gibiyim isyan etmiyorum ama sancılı geçmesi çok yoruyor Allah sağlıkla biran evvel kucağımiza aldirsin. Bugün kontrolüm var bakalım ne diyecek

Gözünüz aydın olsun en kısa zamanda bebişte evine kavuşacak inşallah Doğumunuzda güzel geçmiş ne güzel
Kızlar sökme demiş zaten de bir de ben diyeyim. Çok çok güzel olmuş
Yok canım olur mu, çok güzel isim kuzenimde 7 ay önce defne ilay koymuştu

Dualarımız seninle.. güzel haberlerini bekliyoruz
Ağlamak istiyorum bazen aynı sen gibiyim isyan etmiyorum ama sancılı geçmesi çok yoruyor Allah sağlıkla biran evvel kucağımiza aldirsin. Bugün kontrolüm var bakalım ne diyecek
Güzel haberler al inşallah

Benimde dün 35+1 de kontrolüm vardı. Bebiş 37+5 uyumlu çıktı, 49 cm 3120 gr olmuş. 2,5 hafta önden gidiyor

Doktorum hep önden gitmesi iyi iyi derken dün artık biraz yavaşlasa iyi olur dedi

Az yersem az mı kilo alır , biraz az mı yiyeyim dedim. Bu genetik dedi, sen ye gitsin dedi

2 hafta sonra 37+1 de kontrole gideceğim. 38. Haftada da çatı muayenesi, bebeğin kilosuna göre normal mi sezeryan mı karar veririz dedi.

aslında bebek neredeyse 1 aydrdoğum kanalına inmiş ama zaten göbeğim hiç yukarıda olmadı dediğin gibi yapısal olabilir

Benim 34+1 kontrolümde bebiş 2300 olmuş. Karın çevresi hala 1 hafta geri ama en azından fark açılmamış. Doktor protein ağırlıklı beslenmeye devam dedi. Sizlerin 34te kilosu kaçtı kızlar
doktor 4 kilo mu doğurmanı istiyor anlamadım. Belki başı falan ileride diye kilosu normak çıkmıştır ama karın çevresi de 1 hafta geride olsa ne olacak sanki Bazı doktorlar korkutmayı seviyor

Allah gönlüne göre versin inşallah en kısa sürede sevinçli haberi almayı nasip etsin, yüzünü güldürsün

Simdi sen kac oldun dolu dolu canim yaa benimki bugun cok baski yapiyor mideme ve yemek boruma uyuyamiyorum yedikelrim hep agzimda gavisgon aldim kar etmiyorda
Abla inan benim sat çok karışık. Doktora göre 36ya geldik çok şükür. Mide sorunlarım azaldı ama ayaklarımın hâlini atmıştım hiç kan gitmiyor ve düşük karın bu kadar büyük de olunca aşırı sırt ağrısı yaptı

Eklentiler

• IMG_2913.jpeg
    50,7 KB · Görüntüleme: 67
Bencede bebek hareket edince daha çok kasılma oluyor. Dün gece bebiş sürekli hareket etti ya bian bile durmadı. Sürekli sancım gelip durdu. Dedim doğuruyorum heralde. Ben artık çok yoruldum bu sancılardan
Aynen öyle inan bazen saatlerce durmuyor diye bedenen o kadar rahatsız hissediyorum ki yine de iyi olsunlar da istedikleri kadar oynasın kuzular 4.ayın başından beri sancılarım var ne kadar yoruldum sen tahmin et rutin oldu artık

çok teşekkür ederim ben de öyle bıraktım isim netleşirse ismini de hazırlarım kapı süsü de biter

Benim de öyle ama karın çevresi bir kontrolde geride çıkınca doktora sordum, azarımı yedim Doktorun abartıyor bence hiç endişelenme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…