Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Bende hiç süs müs yapmıcam odaya. Kapı süsü yaptırdım bi isimli onu asıcam kapıya o kadar. Çikolata bile yaptırmadım. Kuru pasta filan alır verilir gelenlere. Mevlüt yaparsam onda dağıtırım çikolatayı diye. Bence o yaptığın şey çok güzel kapıya asılabilir. Bir de trendyolda tül linki vermişti bir kişi. O tülden alıp kapıya fiyonk yapabilirsin. Yeter

Ben kapı süsü yaptırdım ama amacım evde odası için kullanmak zaten hastaneye onu götürüyorum bence sende öyle yap canım

Neden korkttun ki neyi var aksi ben cok arastirmadim bilerek karnimda elden bisey gelmiyor doktorumda gerekli tedbirleri aldi diye sana ne dedi canim
Banada doktor ters bişey söylemedi. Ama internetten izlediğimde genetik rahatsızlıklarda belirteç olduğunu söylemişler. Ama tek bulgu ise bu risk düşüyormuş sorun olmuyormuş genelde

Canım

canım burada çok reklam oluyor diye whataapptan kurabilirmiyiz diye sordular. Farkedilirse hesaplar kapatılıyor dendi inşallah yakalanmazsın
Herkes numarasını vermek istemeyebilir yazdığımı da geri alamıyorum artık yapacak bişey yok Zaten grubun aktifliği bitecekti doğum yaklaştı herkesin. Bebek bakımı için ordan konuşuruz yine burdan da devam ederiz

baktım millet bayağı süslüyormuş bir ben mi anormalim dedim onu yapacağımıza bir hayır kurumuna bağış yaparız bebek için daha iyi olur ben de kuru pasta mı aliym öyleyse iyi fikirmiş

Ben kapı süsü yaptırdım ama amacım evde odası için kullanmak zaten hastaneye onu götürüyorum bence sende öyle yap canım
Kapı süsü normal mi yoksa tüllü falan mı acaba? İsim daha hazırlamadım ama şu yeterli olur mu

Eklentiler

• 7585E4B8-3008-424C-9AAF-C4DEFDD8C417.jpeg
    80,8 KB · Görüntüleme: 33
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…