Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    218
Benim 34+1 kontrolümde bebiş 2300 olmuş. Karın çevresi hala 1 hafta geri ama en azından fark açılmamış. Doktor protein ağırlıklı beslenmeye devam dedi. Sizlerin 34te kilosu kaçtı kızlar
Canım benim 35 hafta bugün daha bana da 2500 dedi ama karnı bir hafta geri dedi ama hiç şunu yap şunu kullan demedi bi de geçen hafta güya bi hafta ilerdeydi o karın 😃 ölçü işte bebeğim duruşuna göre nasıl yakalıyorlarsa çokta takılma derim canım sağlıklı beslenelim yeter bence

Kızlar biraz stres oldum yaa. Bebek oynuyor karnımı ittiriyor gibi ama çok sert aynı zamanda karnım. Sırtımda ağrıyor biraz. Bir şey olur mu acaba. Yarın sabah kontrolüm ama
Sanmıyorum 3 haftadır bu anlattığin gibi kasıyor benim ufaklık. Bu dediklerin uzaninca dinlenince geçmiyorsa ve düzenli araliklarla oluyorsa stres yap, ztn yarında kontrol varmış. Sen bol.bol karnını ovala, beline masaj yaptir ve dinlen rahatlıyor. Doğum sancısı ise o ztn geçmez anlarsın

Aynen kuzum hamilelikte çok gözüme batar oldu her hareketi konuşması. O da tartisma cikmasin diye bir sey demiyor demeyince daha da sinir oluyorum daha cok ilgi bekliyorum
Evet bende aynı şeyi yaşıyorum şu sıra benimde bir sürü kumam var :KK70: arkadaşlar, iş, ailesi. Aslında vakit ayırsa kendi çapında yetmiyor malesef.

Canım benim 35 hafta bugün daha bana da 2500 dedi ama karnı bir hafta geri dedi ama hiç şunu yap şunu kullan demedi bi de geçen hafta güya bi hafta ilerdeydi o karın 😃 ölçü işte bebeğim duruşuna göre nasıl yakalıyorlarsa çokta takılma derim canım sağlıklı beslenelim yeter bence
Ya benim 3 haftadır böyle hep 1 hafta geriden geliyor farklı doktora da gittim orda da öyleydi. Diğer yerleri önde olduğu için kilo olarak hesaplamada iyi sanırım

O kadar rahatladım ki annenin gelmesine kaç gündür aklım sendeydi benim de için rahatladı inan 😍😍 Baban rahatsız mı kuzum bir hastalığı mı var? İdare edilir bir şekilde halan da ablası oluyor yabancı değil sonuçta aklın kalmasın hiç Allah şifalar versin 🙏🏼🙏🏼
Canim babam 76 yasinda ve yetenekli biri degil hic annem olmasa ev islerini yemeklerini hic yapmadi ondan tedirginiz halam olmasa birakamazdi annem yemegini bile dogru duzgun yemez ,anneme de oyuzden gel diyemiyordum babami bildigim icin ama halamin olmasi rahatlatti yan evi hemen bisey olsa yaninda olur gece gunduz annemde benimle kafasi rahat kalir annemindi yasi var evi halen cekip ceviren annem babam ev disi islerine marifetli bahce is guc ama ev islerinde durumu berbat😅😅Allah yokluklari eksik etmesin onlar birbirilerinden hic ayrilmadan 63 senedir birlikteler 🤲🤲🤲

bazılarının doğumdan birkaç saat önce düşüyor, bazılarının haftalar önce😅 aslında bu kadar erken düşmeseydi düştüğüne sevinirdim çünkü nefes alış verişim rahatladı
Simdi sen kac oldun dolu dolu canim yaa benimki bugun cok baski yapiyor mideme ve yemek boruma uyuyamiyorum yedikelrim hep agzimda gavisgon aldim kar etmiyorda

Evet bende aynı şeyi yaşıyorum şu sıra benimde bir sürü kumam var :KK70: arkadaşlar, iş, ailesi. Aslında vakit ayırsa kendi çapında yetmiyor malesef.
Benim esimin de isleri biraz sıkıntıda şu sıralar cok yogun 1 ay izin aldi evde ama surekli pc basinda. Ben de daha bi ilgilensin benle duygularini dile getirsin vs istiyorum ama o pek belli etmez sarilip öpmez yani

Geçecek hepsi ama yerlerini başka dertler alacak dost acı söyler 😁😁 Şaka bir yana hepsi tatlı telaşlar olacak, o sohbetleri yapmak için sabırsızlanıyorum. Bebeğimizin kakasının kıvamını konuştuğumuz günler gelsin artık noluuur 😂😂🙏🏼
Hahahahaa ayyy çok amin 🤣 Telegram grubu diyorduk en son onu kurabiliyor muyuz 🤔

Yok kuzum erkekle ilgisi yok vücut yapısı kızın olursa gene aynı olacak benim de küçük öne top gibi yanlarım hiç yok erkek karnı diyorlar ki ikinci de daha çok çıkar karnın yer açılır dediler gene çıkmadı 😂 sende bebeğin hareketleri baya hissediyorsunuz görüyorsundur kesin 🥰
Olmayınca olmuyor demek 😅 Aynen, bazen deniz dalgası gibi maşallah 😂

Son düzenleme:
Selam kızlar,
Yaşadığım durumu paylaşmak istiyorum.
Pazartesi gününden itibaren el ayak şişmesi yaşıyordum fakat tansiyon yoktu. Çarşamba günü idrarda protein çıktı fakat aynı anda idrar yolu enfeksiyonu da yaşadığım için ve tansiyonum da olmadığı için protein kacaginin idrar yolu enfeksiyonundan kaynaklanabilecrgini söyledi. Tek Başına bir emare olmuyormuş. Bu arada kan değerlerinde de çıkmayınca tabiki tek idrarda gözüküyor öyle söyledi. Perşembeden beri aktif antibiyotik kullanımı yapıyorum ve idrar yolu enfeksiyonunu bitirmeyi amaçlıyoruz. Bu gün de akşam kontrolde idrar verip protein durumuna tekrar bakılacak. Tabi ben bir stres yapmışım 2 gündür... Bu akşam 8 gibi artık akla kara ortaya çıkacak. Dualarınıza talibim 😞

Selam kızlar,
Yaşadığım durumu paylaşmak istiyorum.
Pazartesi gününden itibaren el ayak şişmesi yaşıyordum fakat tansiyon yoktu. Çarşamba günü idrarda protein çıktı fakat aynı anda idrar yolu enfeksiyonu da yaşadığım için ve tansiyonum da olmadığı için protein kacaginin idrar yolu enfeksiyonundan kaynaklanabilecrgini söyledi. Tek Başına bir emare olmuyormuş. Bu arada kan değerlerinde de çıkmayınca tabiki tek idrarda gözüküyor öyle söyledi. Perşembeden beri aktif antibiyotik kullanımı yapıyorum ve idrar yolu enfeksiyonunu bitirmeyi amaçlıyoruz. Bu gün de akşam kontrolde idrar verip protein durumuna tekrar bakılacak. Tabi ben bir stres yapmışım 2 gündür... Bu akşam 8 gibi artık akla kara ortaya çıkacak. Dualarınıza talibim 😞
Geçmiş olsun canım güzel haberler ile dönersin inşallah

X