Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Allah hayırla sağlıkla kucaklamanızı nasip etsin, tarihte tam cuk oturmuşş harikaaa Sezaryen için hangi testleri yaptılar? Benim de testler haftaya da merak ettim o yüzden

Geçmiş olsun canım. Benim bebeğimde haftasına göre 14 gün küçük çıkıyor. Bebekte ciddi sıkıntı çıkaracak seviyeye ulaşırsa alıyoruz dedi doktor. Seninkiler ikiz olduğu için daha küçük çıkmalar doğal geldi bana. Ayrıca bebeğinde söylediğin gibi bir risk öngörse bekletmezlerdi hemen alırlardı diye düşünüyorum. Çünkü haftadan erken doğuma müsait. Senin için dua edeceğim. Sen de moralini yüksek tut. Biz iyi olalım ki bebeklerimiz iyi olsun

Benimde karnım çok sert. Sanki ön tarafa doğru gelip oraya yaslaniyor gibi hissediyorum. Eğilip çorabımi giyemiyorum bazen o sertlik yüzünden. O sertlik sancı değilde kasılma olabilir belki. İlk hamileligimde olmamıştı bunlar sanki, hiç hatırlamıyorum.

Allah razı olsun

Çok geçmiş olsun canım. Bebeklerinde sorun olmaz korkma. 7 aylık doğan ve sağlıklı olan onca bebek var. Doğumdan sonra hastanede gereken yapılır, sende güzelce bakarsın hemen toparlanır kiloları. Stres yapıp kendini yıpratmaki bebeklerine daha iyi bakabilesin. Bol bol da dua et. Allah kolaylık versin

Kızlar merhabalar kontrolden tazeee geldim çok şükür 14.haftamdan bu yana kullandığım proluton iğne ve duphastonu bugün itibariyle kesti doktorumm benim minnoş 34 haftalık oldu, boyunu söylemesi ama kilosu yanılma payı da olabilir ama 2780 dedi. Şuanda her şey normal doğum yönünde ilerliyor dedi inşallah sağlıkla kucağımıza da alırız. cnsu93 canım şu varis olayını soracaktık ya, bana dedi ki doğum çantana varis çorabı koy doğumdan sonra giyersin dedi ve belki doğumdan sonra çok az miktarlarda kan sulandırıcı verebilirim sana dedi pıhtı ihtimaline karşı ama yüzeysel varislerden değil de kalın varislerin bu ihtimali çok yüksek dedi umarım sorunsuz atlatırız

Kızlar selam, bugün genel bir kan tahlili yaptırdım ve doktor kanımın baya baya düşük olduğunu söyledi depoların boşalmış nerdeyse dedi. Diğer sonuçlarda çıkınca duruma göre ilaç yazacak ama ben ilaç kullanımı harici kan değerimi yükseltecek alternatif yiyecek/içecek önerisi istiyorum eğer bu durumda olup şunu yaptım yükseldi diyen varsa?

Az önce doktorum da bana aynı şeyleri söyledi depolarım bomboşmuş halbuki demir ilacı kullanıyorum birde trigliserid değerim yüksek çıkmış 355 ama doktorum onun hakkında bir şey söylemedi

Ayy hayırlı olsun herkes eylülde doğuruyor bi ben ekimde doğuracağım galiba sezaryen bile olsa ekim ortası gözüküyor tahmini

Az önce doktorum da bana aynı şeyleri söyledi depolarım bomboşmuş halbuki demir ilacı kullanıyorum birde trigliserid değerim yüksek çıkmış 355 ama doktorum onun hakkında bir şey söylemedi
Benim kendi doktorumla henüz görüşmedim kontrolüm haftaya olacak o zaman görüşeceğim. Bunu söyleyen aile hekimi doktorum hatta şaşırdı daha önce kanının düştüğünü söylemediler mi diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…