Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Sana bunu söyleyenleri vicdanları nerede acaba ? Biz bile nasıl emek verdiğini gördük. Anneyi suçlamak için annenin baya cahil hareket etmesi lazım senin öyle biri olmadığın belli 💕 etrafındakilere gerekli cevabı ver bence
Hepimiz çok emek verdik ve çocuğu konusunda anneyi suçlamanın ne kadar kötü hissettirdiğini kadınların daha iyi anlaması lazım ama anlamıyorlar işte :KK43: İstedikleri kadar konuşsunlar bebeklerimiz iyi olsun da inşallah o yeter🥹

İnşallah bakalım doktorumuz da aynı düşünür diye umuyorum çünkü gerçekten ben ancak tadını çıkarıyorum hamileliğimin biraz daha durursa cok mutlu olacağım ☺️ Rabbim evlatlarımızı korusun inşallah 🥹🤲🏻
Amin inşallah🥹❤️ Hepinize dua ediyorum inan ki doğum yaklaştıkça iyice duygusal oldum

kızlarr konusuldu mu hatırlamıyorum ama eve kamera aldınız mı ne önerirsiniz ben cok kararsız kaldım telefondan izlemeli mi yoksa kendi monitoru mü olsun diyeee
Biz xiaominin bi modelini aldık telefondan izlemeli ama her zaman açık kalmasa da oluyo sanırım, hareket ses olunca bildirim gönderiyo. Bi denemiştik işe yarıyodu kullandıkça bakarız artık tabi

Kızlar ben vajinada çok baskı hissediyorum 2 gündür. Arada orası yırtılıyor gibi acı hissediyorum. Ayağa kalkmaya korkuyorum artık. Sizde de oluyor mu bu durum
Benim belden kaşığa ağrı giriyor aşağı vajinaya baskı bebek acaip hareketli vajina hepp ıslak ve orası içten dışa sanki koca bı boşluk oluşmuş gibi hissediyorum

@whi
Bende tam bilmiyorum ama tansiyon yukseldikce idrarda protein cikiyor ve bu durum gebelik zehirlenmesine yol aciyor tum organlarim icin riskli bir durum kan sonuclarim sabah cikacak doktor dedi bobrek ve karaciger degerlerinde sikinti gorursek aliriz cocuklari bu gece kan sulandirici ignemi kullandirtmiyolar.
Cok korkuyorum kizim evde karnimda iki can bi yandan benim risklerim Allahim kolaylastirsin insallah🤲🏻
Hiç korkma lütfen ikizlerde tansiyon riski daha fazla diyorlar zaten ama 9 gün kaldı değil mi? Zaten kocaman oldular maşallah❤️ Ayrıca kontrol altındasın. Bir sorun çıkmadan sağlıkla bebişine kavuşursun inşallah

Perlitik Perlitik
Bunun gibi görüyorum hep videolarda ama fotoğraf çektirenlere özel midir acaba? Birde şubeden şubeyede farklılık olabilir tabi
Eki Görüntüle 3478245
Benim arkadaş livde doğurdu ilk bu kıyafeti giydirip getiriyorlar senin verdiklerin değil tam takım şapka falan zıbın ve battaniyeside var tulum baya da kaliteli bişe

Kızlar ben vajinada çok baskı hissediyorum 2 gündür. Arada orası yırtılıyor gibi acı hissediyorum. Ayağa kalkmaya korkuyorum artık. Sizde de oluyor mu bu durum
Kasılma varken yürüdüğümde ve ayağa kalktığımda bende de oluyor çünkü kasılma esnasında baskı oluyor. Bazen de bebek tekme atınca oluyor

kızlarr konusuldu mu hatırlamıyorum ama eve kamera aldınız mı ne önerirsiniz ben cok kararsız kaldım telefondan izlemeli mi yoksa kendi monitoru mü olsun diyeee

Bizim 4.5 yaşında kedimiz var yaklaşık 4 sene önce onu izlemek için aldığımız bir kamera var. Telefondan izlemeli. Kullanmadığımız bir telefonu monitor gibi yapip onu kullanmayı dusunuyoruz

Bir de şeyi sorucam bu hastanenin bize ne vereceğini nereye soruyoruz hangi bölüme? Bizim liv sanırım ilk kıyafetleri kendi giydiriyor. Başka neler sağlıyor bilmiyorum.
Benim hastanenin lohusa şerbeti var biliyorum başka ne var bilgim yok, arkadaşım 1.5 ay önce orada doğdu yaptığı için biliyorum. Ama bu cumartesi gidişimde doğumda neler var sorucam. Danışma yönlendirir sanırım

Kaynanam beni çok üzüyor hanımlar :KK43: Zaten hamileliğim boyunca hiç yardıma gelmedi. Sadece iki kez gezmek için geldi. O kadar hizmet ettim ama minnet duymadı. Üstelik kasalarca domates almış. Eşime: "Sena gelsin de konserve yapalım." demiş. Sabah yine aradı. Eşim gelemeyeceğimizi söyleyince bir ton azarladı. Zaten karnım 32. haftadan beri çok düşmüş, korktuğumu biliyor ama eşimi azarlayıp evin huzurunu bozuyor. Eşimin tüm gün morali bozuktu ve ben kendimi suçlu hissettim. Şehir dışına sırf konserve yapmaya gitmemizi istemesi sizce normal mi yoksa hamilelik hormonlarım yüzünden bana mı anormal geliyor

Kaynanam beni çok üzüyor hanımlar :KK43: Zaten hamileliğim boyunca hiç yardıma gelmedi. Sadece iki kez gezmek için geldi. O kadar hizmet ettim ama minnet duymadı. Üstelik kasalarca domates almış. Eşime: "Sena gelsin de konserve yapalım." demiş. Sabah yine aradı. Eşim gelemeyeceğimizi söyleyince bir ton azarladı. Zaten karnım 32. haftadan beri çok düşmüş, korktuğumu biliyor ama eşimi azarlayıp evin huzurunu bozuyor. Eşimin tüm gün morali bozuktu ve ben kendimi suçlu hissettim. Şehir dışına sırf konserve yapmaya gitmemizi istemesi sizce normal mi yoksa hamilelik hormonlarım yüzünden bana mı anormal geliyor
Hiç moralini bozma canım. Eşin gelemeyeceğinizi söylemiş ne güzel, gidelim diye kavgada edebilirdi senle. Var öyle hanzolar. Hiç canını sıkma, yapamayacağı domatesi almasaymış.

X