Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
🌸Günaydın kızlar size bir sorum olacak . Kanguru mu siling mi ?

🌸Ve önerileriniz hangi markalar ??
Bence buna biraz yaşam tarzınıza göre karar verebilirsiniz.
İkisi de farklı aslında sling daha çok yeni doğan döneminde kullanılıyor ama kanguruyu hayat tarzınıza göre çok daha uzun süre kullanabilirsiniz. Eğer deneme şansınız varsa bence kanguruyu mutlaka deneyerek alın çünkü onda rahat etmek çok önemli. Ama ben her yere arabayla gidiyorum zaten, yürüyüşlerde bebek arabası kullanırım, babamız da kanguruyu kullanmaz derseniz bence kanguru çok da elzem değil.

Kızlar merhaba psikolojik olarak hiç iyi değilim nolur bilgisi olan ya da benimle aynı durumu yaşayanınız varsa Allah rızası için yorum yapsın. Ben ikizlerime 31+ 4te bir bebeğimin plasentasındaki akım kaybı sebebiyle hastaneye yattım. Sonra üzüntüden açılmam oldu ilaçlarla durdurdular. Şu an 32+4teyim hastanede yatıyorum. 34. Haftaya kadar açılmam olmazsa 34. Haftada doğum yaptıracaklarını söylediler. Bebeklerimde 3-4 hafta gelişim geriliği var. Benim gibi olup sağlıklı sıhhatli çocuklarını kucaklarına alan anneler var mı ? Gelişim geriliği çocuklarda zihinsel ya da bedensel bir geriliğe sebep oluyor mu
Perinatologumuz gelişim geriliği durumunda çocukların doğum sonrasında çoğunlukla toparladığını söylemişti. İnşallah sizin bebekler de doğumdan sonra sevginizle ve sütünüzle toparlayacak. Olumsuz düşünmek sizi olumsuz bir duruma sürükleyip açılma yaratmış. O yüzden elinizden geldiğince güzel düşünün bebeklerinizden güç alıp 🌹
34'e kadar dayanırsınız inşallah 🙏🏻

Magnetleri KACUV'dan yaptırdım. Bağış maksatlıydı. Magnetler yanlis hatirlamiyorsam tanesi 23 tl ve en az 50 tane siparis verilebiliyor. Kargosuyla beraber 1250 tl odendi sanirim.
Diğer hediyelikler icin 20'ser tane yeterli gelir diye dusunuyorum, cok kalabalik degiliz.

20 adet lotus mum bu sekilde kutulu süslü 400 tl tuttu.

Kurabiyelerin tanesi icin 55 tl fiyat verildi ama henüz erken oldugu icin yaptırmaya baslamadim. 25 adet kurabiye yapilacak sunum standi vs ondan olacak. 1500 tl fiyat verdiler.

Cikolatayi da instagramdan siparis olusturdum ama henuz elime ulasmadi. Örnek fotoğrafı eklerim. 48 adet cikolata 1000 tl odedim.

Sukulentleri de beylikduzu-buyukcemece arasi bir peyzaj dukkaninda gördüm en kucuk boyları renkli saksida tanesi 25 tl idi ama zamanim var diye satin almadim. Soldurmayayim diye. Zaman yaklasinca gidip alicam. O da tahminimce 500 tl civari tutacak.
Canım kurabiyeleri nereden yaptırdın ? Hepsi harika duruyor ürünleriniz 😍

Merhaba kızlarr, bugün sat'a göre 33+0 ama aslında 34+0 olduk. Bebiş büyüdü karnıma sığmıyor artık hissediyorum 😔 dönerken falan acıyor sağımdan solumdan küçük küçük el ayaklar çıkıyor gibi hissediyorum 😅 gece karnım öyle sertleşmiş ki onun acısına uyandım. Acaba yalancı sancı böyle bir şey mi? Ben algıyamıyorum da

o zaman seninlede sat'ımız aynı bizimde 40 25 ekimde benimde dogum günümde 26 ekim cok isterim ama sezeryanda cok cok nadirmiş o kadar bekleyen bizde heralde ekimin 3. haftası sıralı dogum yapıcaz kızlar gibi :)
Benim de eşimin dogum tarihi 29 ekim. En başında bazi uygulamalar 28 ekim filan gostermisti ama sanırım beklemeyecekler o haftalari. Ekim ortasindan sonra siralaniriz :)))

🌸Günaydın kızlar size bir sorum olacak . Kanguru mu siling mi ?

🌸Ve önerileriniz hangi markalar ??
Canım ben ikisini de aldım . Sling 2 ay evde özellikle öneriyorlar e bebekten uygun fiyatlı aldım bi tane bide babybjorn kanguru aldım biraz pahalı ama kullanan arkadaşlarım çok memnun 1 yaşına kadar kullanilabilen mini olmayanı aldım ben .

Canım kurabiyeleri nereden yaptırdın ? Hepsi harika duruyor ürünleriniz 😍
Cok tesekkur ederimm 😍🌸 kurabiyeleri bizim burda pastaci bir komsumuz var. Onunla konuştum. Istanbul Beylikduzu'nde. 10 senedir filan her etkinlik icin onunla calisiyoruz. Lezzeti ve tasarımlarını cok severim hatta tasarim ornegi gostermedim bile desem yeridir. Kendisi yapacak. ama sadece elden teslimat yapiyor. Yakin misiniz?

Kızlar merhaba psikolojik olarak hiç iyi değilim nolur bilgisi olan ya da benimle aynı durumu yaşayanınız varsa Allah rızası için yorum yapsın. Ben ikizlerime 31+ 4te bir bebeğimin plasentasındaki akım kaybı sebebiyle hastaneye yattım. Sonra üzüntüden açılmam oldu ilaçlarla durdurdular. Şu an 32+4teyim hastanede yatıyorum. 34. Haftaya kadar açılmam olmazsa 34. Haftada doğum yaptıracaklarını söylediler. Bebeklerimde 3-4 hafta gelişim geriliği var. Benim gibi olup sağlıklı sıhhatli çocuklarını kucaklarına alan anneler var mı ? Gelişim geriliği çocuklarda zihinsel ya da bedensel bir geriliğe sebep oluyor mu
Benim bir damarda darlık var ama hastaneye filan yatmadım. Hastaneye yatacak kadar ciddi bir durum mu sizinki bilmiyorum. 3-4 haftaya uzayınca doktorlar almayı tercih ediyorlar ama yaşam sınırına ulaşmışlardır. Dışarda yaşatıp kilo aldıracaklarını düşünüyorum. İnşallah sağlıkla doğarlar 🙏

Bende öyle bide bugün belime bi ağrı girdi kalakaldım doğum yakın gibi hissediyorum kızlar ya
Ay o his bende de var. Dün bide bacağımı kaldırırken daha beter bi ağrı girdi vajinamın sol tarafına kaslarım koptu bu sefer heralde dedim 😅 oğlumda inat gibi bu sefer oraya vurmaya başladı

Ay o his bende de var. Dün bide bacağımı kaldırırken daha beter bi ağrı girdi vajinamın sol tarafına kaslarım koptu bu sefer heralde dedim 😅 oğlumda inat gibi bu sefer oraya vurmaya başladı
Bu bebeler var ya çok fena 😀 ağrımayan yerim kalmadı arkadaşım 🥹🥹 yatakta yatalak gibiyim valla donmek eziyet kalkmak hele ilk yatağa yatmak felaket 😀 Allah yardımcımız olsun 🙏🤗

Bu bebeler var ya çok fena 😀 ağrımayan yerim kalmadı arkadaşım 🥹🥹 yatakta yatalak gibiyim valla donmek eziyet kalkmak hele ilk yatağa yatmak felaket 😀 Allah yardımcımız olsun 🙏🤗
Valla öyle gerçekten Allah sonumuzu hayır etsin hepimizin yardımcısı olsun 🙏🏽 sağlıkla kavuşalımda bebelerimize artık katlanıcaz 😃

Ay artık yürümek oturmak kalkmak fena halde acı veriyor kızlar ya. Vajinamdada ağrı arttı iyice bacağımı atamıyorum yatağa canım çok yanıyor 😔
aynı şekilde:KK43: yatağa yatmak da inmek de dönmek de işkence gibi. karnımın altına sopayla vurmuşlar gibi resmen. özellikle sol kasık çok ağrıdı gece. az kaldı buna da şükür diyelim.

X