Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
kurutulmuş Cekirdekli kara üzüm ve düzenli üzüm pekmezine limon sıkıp sabah aksam aç karına 1 yemek kaşığı yersen yükseltiyor.yeşil mercimek haşlayıp limon cok azda yağ ekleyip tükebilirsin

kızlarr konusuldu mu hatırlamıyorum ama eve kamera aldınız mı ne önerirsiniz ben cok kararsız kaldım telefondan izlemeli mi yoksa kendi monitoru mü olsun diyeee

Ay canım maşallah ben de soracağım bu cumartesi benimde 36. hafta kontrolüm var , bakalım bana da varis çorabı diyecek mi :) kan sulandırıcı kullanmıştım bi ara inşallah gerek kalmaz ama çok büyük bir sorun değil , inşallah sorunsuz atlatırız canım

Kızlar selam, idrar yolu enfeksiyonu yaşayıp aynı anda idrarda protein kaçağı gözüken var mıydı aramızda? Bu idrar yolu enfeksiyonu sanırım protein yüksek çıkmasına sebep oluyormuş yaşayan olmuş muydu diye merak ettim

kızlarr konusuldu mu hatırlamıyorum ama eve kamera aldınız mı ne önerirsiniz ben cok kararsız kaldım telefondan izlemeli mi yoksa kendi monitoru mü olsun diyeee
Arkadaşlarımızda telefonla izlenenden var, sürekli telefon oraya bağımlı oluyor
Başka birşey yapamıyorsun
Ben kendinden ekranlı almayı düşünüyorum

kurutulmuş Cekirdekli kara üzüm ve düzenli üzüm pekmezine limon sıkıp sabah aksam aç karına 1 yemek kaşığı yersen yükseltiyor.yeşil mercimek haşlayıp limon cok azda yağ ekleyip tükebilirsin
Ben bu ara çekirdekli kara üzümü çok yedim, sekerim yüksek çıkmaya başladı Tatlı olduğu için miktarına dikkat etmek gerekiyor.

bahsettiğin bel ağrısı ile gelen yalancı kasılma değil de gerçek sancı gibi hala çalışıyor musun? kendini yorma mümkün olduğunca.

Benim de düşük bana en az haftanın 3 günü kırmızı et yemen lazım, ilaçlar çok hızlı yükseltmiyor dedi. Bir de keçiboynuzu özünü söyledi bir yemek kaşığı. İlaçlarının yanısıra bunları yap dedi.

Evet benim de aile hekimim söyledi haftaya perşembe kontrolüm o zaman sorucam ben de ama ben biliyordum daha önceden de söylemişti doktor

Kızlar ben vajinada çok baskı hissediyorum 2 gündür. Arada orası yırtılıyor gibi acı hissediyorum. Ayağa kalkmaya korkuyorum artık. Sizde de oluyor mu bu durum
Bu durumu ben yaklaşık 5. Aydan beri yaşıyorum şu an 33 haftalık oldum git gide artmaya başladı sanki vajinama kemiklerim batıyor gibi özellikle ayağa kalktığım zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…