Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Merhaba kızlarr, bugün sat'a göre 33+0 ama aslında 34+0 olduk. Bebiş büyüdü karnıma sığmıyor artık hissediyorum 😔 dönerken falan acıyor sağımdan solumdan küçük küçük el ayaklar çıkıyor gibi hissediyorum 😅 gece karnım öyle sertleşmiş ki onun acısına uyandım. Acaba yalancı sancı böyle bir şey mi? Ben algıyamıyorum da
Sancı çoğunlukla belden başlıyor. Belde regl zamanı ağrısı gibi bir ağrı oluyor, bu ağrının devamında da karnın taş gibi sertleşiyooor. 🥲 Sancı ağrı ile başlıyor yaniii.

Sancı çoğunlukla belden başlıyor. Belde regl zamanı ağrısı gibi bir ağrı oluyor, bu ağrının devamında da karnın taş gibi sertleşiyooor. 🥲 Bir ağrı ile başlıyor yanii.
İşte uyuyor olduğum için anlamadım mı öncesindeki ağrıyı acaba? Tamam, aklımda bulunsun. Eğer olursa da sıklığı önemli sanırım değil mi? Arkadaşlar günde 10dan fazla olursa gibi bir şey yazmıştı sanırım. Bugün 34 olduk. Artık normal galiba

Kızlar dün kontrolüm vardı, 35+6
Kilo 3068 gr
Boy 49 cm
Prematürelikten çıktı bebek artık dedi
Ben sezaryen talep ettim, Normal doğumda kasılırım bebeğe zarar veririm gibi korkularım var dedim
Doktor da hiç zorlamayalım o zaman bebek de kilosu da iyi zaten dedi
26 28 Eylül arası olabilir dedi
Biz de 27 Eylül istiyorduk, eşimle tanışma günümüz olduğu için 🥰
Çok güzel denk geldi, doktor da kabul etti 27 eylülü
Sezaryen için tahlilleri yaptırdı
Haftaya da anestezi uzmanı ile görüştürecek
38+1de Yekta'mızla da tanışacağız inşallah 🧿💙

Kilo 3068 gr
Boy 49 cm
Ben sezaryen talep ettim, Normal doğumda kasılırım bebeğe zarar veririm gibi korkularım var dedim
🥰 hayırlı olsun canım bizimde 27 si bakalım 😻😻

Kilo 3068 gr
Boy 49 cm
İnşallah canım şimdiden hayırlı uğurlu olsun sağlıkla al bebisini kucağına 💝🙏
sezeryan tahlilleri için açlık tokluk farkediyor mu?

Kızlar bu vajina tıkacı/nişan gelmesi nasıl birşey? Tecrübeli annelerim bilgilendirebilir mi? ☺️
benim kahverengi sülüğümsü gibiydi 36 haftalıkken oda kendini bilmez bir asistan yüzünden zorla parmak atmıştı ağlamaya başlamıştım oda çok panikledi hastaneyi ayağa kaldırmamdan korktu yapma şekli o kadar yanlıştı ki kafasına göre yapmıştı.ilk olduğu için bilmiyodum.akşamına böyle leke gelmişti 37de doğum başlamıştı.

İnşallah canım şimdiden hayırlı uğurlu olsun sağlıkla al bebisini kucağına 💝🙏
sezeryan tahlilleri için açlık tokluk farkediyor mu?
Farketmiyor dediler
Toktum, o şekilde yaptırdım
Bir sorun görünmüyor dedi doktor sonuçlarda
Kan sayımı, pıhtılaşma, hiv gibi testler anladığım kadarıyla

Yaa evet bazi yerlerin cikolatalari iyi degilmis arkadasimda bir yere yaptirmis hic begenmemis tadini ondan soruyoeum acikcasi
Canım, instagramda @atolyetashane diye bir sayfa var
Çikolataları kaliteli, fiyat olarak da söylediklerinizden uygundur
Benim uzun yıllardır arkadaşım oluyor, güvenilir bir sayfa
Fikir olsun isterseniz
Sayfa ismi paylaşmak yasak mıydı bilmiyorum ama yasaksa ismi kaldırabilirim

İşte uyuyor olduğum için anlamadım mı öncesindeki ağrıyı acaba? Tamam, aklımda bulunsun. Eğer olursa da sıklığı önemli sanırım değil mi? Arkadaşlar günde 10dan fazla olursa gibi bir şey yazmıştı sanırım. Bugün 34 olduk. Artık normal galiba
Ağrılı olursa uyandırır, öyle bir ağrı çünkü 🥹 Günde 10'dan fazla olursa ya da 3-5 dakikada bir tekrarlamaya başlarsa önemli eveet. Normal normal. Herkesin dinamiği farklı, bu kasılmalar sancılar daha erken ya da daha geç başlayabiliyor kişiye göre. Bende de 35'te başladı 🙏🏻

Ayy sanada burdan laf atar merak etme sımdıkı gençler fiziğini düşünürmüş yemez içmez bebeği aç bırakırmış 😃 teorileri beni öldürüyor 😒😃 sorma kilolu bebek doğurmak bi marifet gibi konuşuyor Allahıma şükürler olsun Rabbim evlat vermiş sağlıklı olsun hayırlı olsunda kilo alır ama gelde bunu o kafada ki birine anlat 🙈
Hahah sen çözmüşsün kv’yi 😀 biz yavrularımıza sağlıkla kavuşmak için dua edelim kavuşalım da kim ne derse desin 😀
Dışarıdaki kimseye bilgi vermiyorum ben. Kocamın ailesinde haftasına göre zayıf olduğunu söylemedim iyi deyip geçiyorum çocuk minik doğarsa şok olacaklar 😂

Bana agri olmasi sart degil dediler. 37. Haftadan once gunde 15 kere tum karin sag sol ayni anda sertlesiyorsa onu kasilma olarak say ve 15 i gecitignde doktora git dediler

Kızlar merhabalar geçen hafta rutin kontrole gitmiştim doktor kızımda böbrek genişlemesi gördü 18+5 de down olabilir dedi. İkili testim düşük olasılıkta çıkmıştı 1/50.000 bu böbrek olayı 1/25.000 düşürüyor dedi detaylıya girdim ben de alelacele perinatolog kontrolünde takip edeceğiz 21. Haftada yine gel dedi fetal dna da verdim çok stresliyim. Çok şükür başka bir belirti de yok ama insan korkuyor acaba mı diyor
Canım merhaba son durum nedir benim bebeğimde de çıktı

X