Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Gayet iyi annesi baya bizleri haftalardır hazırlıyorlar

Doktoruma sordum normal dedi spor yapmışsın da her yerin et kesmiş gibi ağrılar hissedersin artık dedi baskı iyice artıyormuş artık

Kandan mi olcuyorsun canim sen bende makinasini aldim

Ben spinal olup, titreme dışında hiçbir şey yaşamayanlardanım.

Değerlendirmek istiyorum ama koyacak yer yokk
Aalinda benim de yerim yok ama inatla katlanir kuvet almadim Bu ustundeki sepet cikiyor, bacaklarda katlaniyor aslinda yer kaplamiyor. Hatta sepetsiz modeller var, onlar da gayet is görüyor. Ütü masası mekanizmasina benzer sekilde katlaniyor incecik 2 metal profil kaliyor katlaninca

Bu arada sabah kontrole gittim, bebeğin karın çevresi 16 gün küçük çıktı doktor beslenmene dikkat etti

Canım 12 8 falan tansiyonum ama normalim 9 6 olduğundan 12 8 yuksekmis
Anladim canim benim malesef 14 e 9-10 larda ama benim normalimde 12 ye 7 ydi.
Son 10 gunum kaldi benim doktor hergun hastaneye gelip ölçüm yapacaksin dedi bugun gittim ilk basta yuksek sonra dustu dengesiz baya o yuzden ilacta baslamadilar.
Tansiyona bagli odemin varmi peki? Benim bacaklarim cok sisti ve gobegimde sislik var

Nereden aldınız? Benim aklımdaydı aslında ama bir ara bakmıştım 1000 tl civarıydı. Çok pahalı gelmişti almamıştım sonra da unuttum gitti

O dediğiniz vajinanın altına vuran bele vuran sancılar bende de ara ara oluyor ama dinlenince geçiyor hatta vücudum hiç ayakta durmamı istemiyor gibi ayağa kalkınca belim ve bacaklarım ağrıyor o yüzden hazırlıklara hız vermeye çalışıyorum hastane çantamın eksiklerini tamamlamaya çalışıyorum.

Bu arada sabah kontrole gittim, bebeğin karın çevresi 16 gün küçük çıktı doktor beslenmene dikkat etti
Baska bir durum var mi? Yani suyunda ya da plesanta damarlarinda bir sıkıntı yoksa hic sorunmus gibi dusunme bunu lutfen.
Benimki de hala 10 gun geride ama doktor artik bir sorun yok dedi. 2 haftalik takiplerde belli bir büyüme ivmesi saptadi çünkü. Az da olsa belli bir seviyede kilo alimi devam ettigi surece sorun yok dedi. Bol bol kasar peyniri, yumurta, ceviz tüketmeye dikkat et. Proteinden yüksek sevdigin ne varsa ye güzelce. Her sey yolunda merak etme

Nereden aldınız? Benim aklımdaydı aslında ama bir ara bakmıştım 1000 tl civarıydı. Çok pahalı gelmişti almamıştım sonra da unuttum gitti
fiyati kesinlikle cok gereksiz yüksek. Once idefix sitesinden babayjem markali olandan siparis etmistik digerl sitelerden 100 lira filan daha ucuzdu orasi ama Idefix stok hatasi deyip iptal etti siparisi. Su an hala stok gözüküyor sitede ama yok aslinda yollamiyor, sonra trendyoldan 100-150 lira daha fazlasina almak durumunda kaldım sevibebe galiba markasi. Ben de 1100 tl ödemiş oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…