Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Eğer doktor şekerin var diyet yapman lazım diyorsa bunlara dikkat etmen lazım ve fazla aç kalmaman lazım mesela kahvaltidan 2 saat sonra ara öğünüm var ondan 2 saat sonra öğle yemeğimiz var ondan 2 saat sonra tekrar ara öğün gibi tabi benim listem diyetisyen tarafından ayarlandı
Ogunlerim de hiç böyle değil benim ya bazen sadece günde iki kere yiyorum falan bseyleri yanlış yaptgm belli zaten ya bugün diyetisyene gidicez bakalm bi ay sabredeym artık ya hem belki alışırım da artık sağlıklı beslenrm hayatımda 😂🙏

Ogunlerim de hiç böyle değil benim ya bazen sadece günde iki kere yiyorum falan bseyleri yanlış yaptgm belli zaten ya bugün diyetisyene gidicez bakalm bi ay sabredeym artık ya hem belki alışırım da artık sağlıklı beslenrm hayatımda 😂🙏
Yok alışamıyorsun ben doğumu bekliyorum söyle rahat rahat yiyebilmek için. 😂😂 Diyetisyen sana uygun bı liste yapar tabi ben orda yazanlara bire bir uyamıyorum ordakini kendime göre uyarlayıp yapıyorum 😊

Kızlar bir sorum daha olacak ben doğumdan sonra magnet yaptırmak istiyorum sadece yakınlarimiza vermek için. Darüşşafakaya yaptıranlar vardı memnunlar mi, bide sadece ordaki örneklerden mi seçmek gerekiyor , bide sayı sınırı var mı Max 20 tane falan yaptıracağım çünkü
Oradaki modeller var sadece canım bir de minimum 50 tane yaptırabiliyorsun ben çok memnun kaldım 🥰

36+6. Bide bebeğin hareketleri bu sabah önceye nazaran az. Düşünmekten manyak oldum
Yine aklına takılırsa git ama ben de bugün doktoruma sordum sanki eskiye nazaran az diye. Gerçi bir kaç gündür ben hareketli ve stresliydim ama doktor yeri daraldığı için eskisi gibi olmayabilir dedi. Anormal bir durum var mı bak yine hissediyorsan az az sıkıntı değim dedi. Benim daha 33+2 yani.

Kızlar dünden beri tansiyonum yüksek biraz canım sıkıldı çok 12-8 ken hep 14-8 lere çıktı dün doktorda ve bugün eczanede baktırdım endişelendirdi bu durum bi kaç saat sonra bi daha bakılacak hala yüksekse hastaneye gidicem
İhmal etmeden 1 kere bile yükseldiğini gördüysen gitmen gerek. Geçmiş olsun umarım ciddi değildir

Benimde Atlasımın kapı süsü geldi 🥰
IMG_8053.jpeg

Yine aklına takılırsa git ama ben de bugün doktoruma sordum sanki eskiye nazaran az diye. Gerçi bir kaç gündür ben hareketli ve stresliydim ama doktor yeri daraldığı için eskisi gibi olmayabilir dedi. Anormal bir durum var mı bak yine hissediyorsan az az sıkıntı değim dedi. Benim daha 33+2 yani.
Çok teşekkür ederim akşama kadar dinlenme modunda olacağım bakalım hareketleri nasıl olacak 🙏🏻

Allah yardımcın olsun 2 haftadır aynılarını çekiyorum nst de düzenli sancım bile var ama alttan muayene etmedi doktorum ben de her cumartesi gidiyorum bakalım bu hafta neler olucak
Benimde nstde sancılarım çıkıyor. Hatta 3 hafta önce erken doğum olur diye ilaç tedavisine başladım. Doktorum yatış verdi, ciğer geliştirici verildi. Şuan 36+1deyim. Sancılar devam ediyor. Bugün kontrolum vardı. Doktor ilacı bıraktırdı artk kendi akışına göre bebişi beklicez.2 hafta daha dayanır inşallah. Kilosu da 2900 olmuş tosbiğimin🥹

Ahaha ilk isim hastane odasını tatlilarla donatmak sonra lahmacunla başlayıp herşeyi yicem hamilelikte alamadığım kiloları lohusalıkta alıcam 😂😂😂
Benim ilk yiyeceğim şey fast food olacak eşime de söyledim hastane yakininda araştır şimdiden en iyisi nerdeymis diye 😂 bide çikolatalı tatlı canım istiyor sufle falan olablr ona da bak dedim😁

Bişey sorucam benim doğuma 10gun Kaldı acaba süt olsun diye şimdiden bestlak damla alsam mı acaba riske atmayip anne çayı gaz için mi acaba
Ay hiç bilmiyorum ki emziren anneler için diyor ama bi zararı olur mu bilmem. Hem süt bol olsun diye, hem gaz olmasın diye, hem de sütte daha fazla vitamin olsun diye 🌸

X