Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Kızlar ben de bugün 32+1 çalışamaz raporumu aldım. E devlette aşağıdaki şekilde gözüküyor. Normal değil mi, ekstra kontrol etmem bakmam gereken yer var mı?

Bana yediklerine dikkat et, değerler normal çıkarsa insuline gerek kalmaz dedi diyetisyen. 1 hafta boyunca günde 5 kez ölçüp sonuclari diyetisyene attım. Değerler iyi değildi maalesef, çünkü çok fazla dikkat edememiştim. Bir hafta daha verdi, yine pek birşey değişmedi. En son 3 gün daha bakalım dedi, yarın da jinekolog bakıp karar verecekmiş insuline gerek varmı yokmu diye.
Dediğin gibi dikkat etsem yüksek çıkmaz ama canım çok çekince yiyorum napıyım

Dikkat edince yüksek çıkmıyorsa bir sorun yoktur gibi geliyor bana acaba şekeri çıkmayan kişiler ölçse mesela kaç çıkar merak ettim şeker ve karbonhidrat ağırlıklı beslenirler bı günde.Belki bu sadece hamileliğin bozduğu bseydir

Yaaa hic bisey demiyorlarmi neden demiyorlar ki senide uzuyor en ihtiyacin oldugun zamam morele kusum benim insallah tes vaktinde sagligiyla annnesine gelirkayinvaliden ugraisuormu seninle halen
Bugün biraz daha iyiymiş canım ara ara oksijenden ayırmayı deniyorlar ama hala tam olarak ayrılmadı kayınvalidem de bende kalıyor eşim konuştu benimle çok konuşmuyor şu süreçte

Geçen eşimle beraber sütlaç yedik. Sonra ikimizde ölçtük benim 7 küsür çıktı onun 6 bile değildi. Sanırım şuan bizim vücudumuzda salgılanan insülin şeker yedikten sonra kandaki şekeri ayarlayamiyor. O yüzden ya şeker yemicez yada dışardan insülin alcaz

Aslında tam tersi ilk zaman öneriyorlar, dönmeye başladığında kullanmayın vs diye bir şeylet okumuştum. Bir de bebekken örtü örtmeyin diyorlar ne kullancaz biz bu bebelere
Ben bitane ince kundak aldım canım. Havalar çok serin olmayacak başta çünkü ihtiyaç olursa başka alırım. Havalar soğuyunca da daha kalın kundaklar var onlardan almayı düşünüyorum. Bide bildiğim kadarıyla uyku tulumu giydiriliyor. Yorgan battaniye falan kullanmıyorsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…