Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Bizim seminerler başladı bugün, saat 9.15’ten beri sabit oturmaktan öleceğim 🥲 ayaklarım çok fena şişti ya aşağı doğru kalmaktan. Evde olmak büyük nimetmiş
Seminerden sonra izne ayrılacaksın herhalde. Benim daha izin bu hafta başladı. 4 hafta daha okula devam etcem. İnşallah kolay geçer. Süre uzun olduğu için çalışabilir raporu almak istedim ama bir ay çalışıp bırakcam biraz okula sıkıntı olacak.

Seminerden sonra izne ayrılacaksın herhalde. Benim daha izin bu hafta başladı. 4 hafta daha okula devam etcem. İnşallah kolay geçer. Süre uzun olduğu için çalışabilir raporu almak istedim ama bir ay çalışıp bırakcam biraz okula sıkıntı olacak.
Kaçıncı haftanda aldın canım? 32+0de benim randevum. Geç olmaz değil mi?

hermionegranger- hermionegranger- bende öğretmenim canım bugün tam 32 hafta çalışamaz raporu aldım benim için program değiştirmek zorunda kalacaklardı gidecek halimde yok 🙂doğum sonrası izinin 1 yıla çıkarılması gündemde inşallah bize yetişir
Ay benim de öyle ama ben çalışabilir raporu aldım ya sonradan pişman oldum sanki. Dediğin gibi bir ay sonra tekrar öğretmen bulmak zorunda kalacaklar. Dedim 1 ay süre var doğum sonrasına eklense iyi olur diye düşündüm ama şimdi de ayrılsa mıydım dedim. 🫣

Aynen haftaya pazartesi 36+2 oluyorum tam, çalışabilir raporunu çalışamaz yapacağız iznim başlayacak, bu halde okulu çekemem hiç :/ zaten bir hafta için programı bi dana değiştirmekle uğraşsınlar istemem ama üç dört hafta olsaydı ben de çalışırdım herhalde

Kızlar selam, dudağımda minik bir uçuk çıktı. Daha önce uçuk cikartip doktoruna danışan birileri var mı aramızda, herhangi bir sey kullanmayı düşünmüyorum zaten ama bebek için bir sorun olur mu merak ettim
Bebek için sorun olmayacağını söylemişti doktorum. Uçuk ilacı kullanamıyoruz. Aloevera bitkiniz varsa onun özünü sürün müthiş iyi geliyor

Aa bende haftalardir dondurma yemiyorum. Sabah kahvaltısında iki lokma reçel yersem hemen çıkıyor şekerim. Birde hamur işleri çok yükseltiyor dediğin gibi. İnsülin gerekiyorsa başlıcaz napalim. Sordum zaten bebeğe hiçbir zararı yok dedi.
Bende reçel hiç denemedim. Ama benim diyestisyenim domdurmaya 2 top izin vermişti. Paketli olmayacak, hazır yani. İçeriğinden emin olduğum bir dondurmacıdan alıyorum. Bazıları şekeri basıyor..

Yaa geçmiş olsuuun 🌹 Geçer umarıııım, haberlerini bekliyoruz 🙏🏻 Geçsin gitsin yulafımızı yiyip yatıp bekleyelim güzelcee. 🙏🏻
Şimdi daha iyiyim. Buscopandan sonra biraz yumuşadı karnım. Artık bebek hareketlerini daha yumuşak güzel hissediyorum. Diğer türlü kasılma mı bebek mi anlayamıyodum

Merhaba bende 32. Haftadayım bugün seminere gittim ama ben 36 da izne ayrılmayı düşünüyorum çünkü 37 ye kadar çalışsam son bir hafta 15 tatile denk geliyor ve aktarılmıyor
Ben yanlış mı hesapladım acaba. Şimdi bizim 37. Haftamız dolunca yani 37+1 de mi iznimiz başlayacak. 😅 39. Haftada doğum yapınca o arta kalan 1 hafta ekleniyor mu? 🫣 O ekleniyorda evet 1 hafta fazla geliyor.

Aynen haftaya pazartesi 36+2 oluyorum tam, çalışabilir raporunu çalışamaz yapacağız iznim başlayacak, bu halde okulu çekemem hiç :/ zaten bir hafta için programı bi dana değiştirmekle uğraşsınlar istemem ama üç dört hafta olsaydı ben de çalışırdım herhalde
Aynen benim de bir hafta kalsa çalışmazdım ama 4 haftayı da yabana atamadım. 😀

Ben de bugün 36+0 oldum ve çalışamaz raporu verdiim. Zaten çalışmak istesem bile yasal olarak çalışabileceğim tek hafta buydu, seminere gitmek istemedim bu sıcakta. 🙈

Kızlar selam bu gün nst ve kontrol günümdü. Artık her hafta gidiyorum. 34 haftadayiz. 2473kg 47 cm olmuş tosunum. Saçları da var inanilmaz bisey. Doğum için eğer bi aksilik olmazsa spinal ve ekim5 düşünüyoruz. Hayırlısı olur inşallah. Çok sabırsızlık icindeyim 🤣 ayrıca basi aşağıda olduğu için sadece hareket bile ettirse baskı ve ağrı hissetmem çok normalmiş. Bu haftalarda göğüs ucu kremi kullanmaya baslamami tavsiye etti ayrıca 🫶🏻🫶🏻🫶🏻❤️❤️

Ben onu hiç hesaplamadım ya. Sen çalışabilir aldın mı canım? Ben perşembe gidicem. 5inde 32+0 oluyorum

Ben yanlış mı hesapladım acaba. Şimdi bizim 37. Haftamız dolunca yani 37+1 de mi iznimiz başlayacak. 😅 39. Haftada doğum yapınca o arta kalan 1 hafta ekleniyor mu? 🫣 O ekleniyorda evet 1 hafta fazla geliyor.
Ben çalışabilir aldım 30 Ağustos Cuma 32+0 dı aynen 37+0 da başlayacak ama ben 36+0 da ayrılacağım bir hafta daha çalışansam doğumdan sonraki son haftam 15 tatilin ilk haftasına geliyor gerek yok yanacak zaten

Ya kızlar sabahtan beri kızım mide tarafıma toplaniyo karnım yamuluyo ama ağrı opmuyo sadece gerdirdigi için patlıcak gibi hissediyorum doğum böyle başlamaz heralde evde tek başımayım kimse yok korkmaya başladım artık doktorum izne çıktı ona da soramiyorum

X