Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
ben de hep onu düşünüyorum dünden beri, çocuklu anneler bu durumda ne yapıyor, çocuğu olan annelere allah yardım etsin diyorum 😂💕 Gerçekten son kozlar, mücadeleye devam 💪🏻😂
Ay valla şafak sayıyorum sağ salim kavuşuruz hepimiz bebislerimize inşallah 🥰🙏

Kızlar hem aldiklarimi soyleyeyim düşünen varsa fikir olsun hemde aklima takilan bisey var bir fikir de sizden alicam. Beşik elele madre park yatak aldık kendi sitesinden sipariş ettim yatak hediyeli yaziyo ama gelen yatak bildiginiz yumusak sünger ben yine de yatak hediyeliyi sipariş ettim yerde oynarken altına koymak için kullanicam bu süngeri. Yatak olarak trendyoldan yesillyatak sayfasindan yedaş 70x110 10cm olandan aldim tam oldu yatak gayet kaliteli. 3800tl besik 550tl civari yatak. Bebek arabasi trendyol 4baby marka gold gri renk new active travel bebek arabasi aldım puseti de var yanında. Çift yönlü olmasını özellikle istedim. Puset de takilabiliyo . Fiyati uygun bisey seçtim aman aman bir kalite elbette yok ama gayet iş görür. 4500suan. 3980e düştü gri rengi sansimiza suan tekrar 4500civari. Reflü yatagi umay bebeden 250 tllik olandan aldim pahali almaya gerek yok fazlasiyla is gorüyo yazanlara guvenerek. Emzirme yastigi mordesing trendyol magazasindan bakın ici dolu dolu bebegi yatirinca asla çökme yapmaz 230tl civarı. Böyle işte. Yastık yorgan almiycam ilk sene. Düz kafa yastığı tercih edicem. Oyle iste. Benim soracagim soruya gelirsek bu hasta bezi hasta/lohusa pedini nasil yapicaksiniz/nasil yaptiniz hangisini aldiniz. Sezaryen olucam ben en rahat hangisi sizce ameliyat yeri cok korkutuyo beni

Selam kızlar bu gün şöyle bisey yaşadım. Tuvalete çıkma ihtiyacı içindeydim çiş değil. Neyse sonra kalktım tuvaletten bi baktım su bembeyaz. Kireç mi vardı acaba dedim emin olamadım. Vajinal enfeksiyon geçiren bu tarz bi olay yaşayan var mı aranızda? Mantar türevi biseu mi acaba emin olamadım size sorayım dedim ?

Selam kızlar bu gün şöyle bisey yaşadım. Tuvalete çıkma ihtiyacı içindeydim çiş değil. Neyse sonra kalktım tuvaletten bi baktım su bembeyaz. Kireç mi vardı acaba dedim emin olamadım. Vajinal enfeksiyon geçiren bu tarz bi olay yaşayan var mı aranızda? Mantar türevi biseu mi acaba emin olamadım size sorayım dedim ?
Bende de oldu ama çok az beyaz parça .Şu an kaşıntıdan mahvoldum zaten kaşıntı ve idrarda yanma var . İdrar rengi de koyu oluyo. Fitil , travazol krem ve antibiyotik kullanıyorum. Bence bı idrar testi ver ben dün nst ye gidince doktora söyledim test yaptırdım birken iki olmuş dedi artmış başımın belası bu mantar bekarliktan beri 😤

Bende de oldu ama çok az beyaz parça .Şu an kaşıntıdan mahvoldum zaten kaşıntı ve idrarda yanma var . İdrar rengi de koyu oluyo. Fitil , travazol krem ve antibiyotik kullanıyorum. Bence bı idrar testi ver ben dün nst ye gidince doktora söyledim test yaptırdım birken iki olmuş dedi artmış başımın belası bu mantar bekarliktan beri 😤
Hic kaşıntı idrarda yanma vs yok ama bende. İdrar rengi de çok açık muhtemelen çok su tükettiğim için olabilir ama renk açıklığı. Gerçi bende dün kontrole gittim bi şey olsaydı söylerdi ama acaba suyum mu geldi böyle diye dusundum 😂 sanki cis gibi gelince yapicakmisim gibi ya bazi kuruntular çok komik ama işte insan engel olamıyor. Çok sağol csnim dr konuşayım da bi bakalım enfeksiyon muymuş 😂

Kızlar konserve ton balığı yenir mi ya canim çok istedi şüpheye düştüm yiyen var mi
Normalde ton balığı yüksek civa oranından dolayı tavsiye edilmiyoor. Çok canın istediyse bir kaşık ye bırak bence. Ben öyle yapardım. 🙈 Hem aklından çıksın hem bi sıkıntı olmasın. 🌹

X