Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Ayy ben sirt ustu uyuyorum zaman zaman sag sol harici vallahi tehlikleli mi
Ya sırttan geçen ana damara rahmimiz artık büyüdüğü için baskı yapıyormuş. Bu durumda önce bize giden kan akışında aksama sonra bebeğe giden akışta aksama olabilirmiş. Yine de kimi doktor buna çok önem vermiyor, zaten anlarsın öyle kan akışı sıkıntısı olursa diyorlar. Ben de çok rahat etmeme rağmen yine de sırt üstü yatmamaya çalışıyorum.
Sağa yatsam bebik rahatsız oluyor gibi tepiklemeye başlıyor o uüzden hep sol yatmaktan sol yanım çürüdüü

Dün öğlenden geceye kadar bulantım vardı gece 11 gibi kusmaya başladım tam kusarken eşimde bana bakmaya gelmiş birden şıkır şıkır su gibi bir şey aktı ama bir kova vardır, kıyafetim yerler paspas hep ıslandı, zaten annemlerde kalıyordum hemen duşa girdim kuru kıyafetler giydim devam edecek mi diye, ama annem benden daha panik olduğu için o kadar akan şey suysa çocuğa su kalmaz dedi hemen doktora gittik, kendi doktorum yoktu nöbetçi doktor çatı ve açılma durumuna baktı hiçbir şey yok çok panikseniz turnusollü ped kullanın dedi eve yolladı.... Altıma işediğimi iddia ediyolar

Kızlar ben de az önce doktordan geldim benim de bi kaç aydır genital bölgem de baskı ağrı vs vardı iyice arttı doktor baskı var ama rahim ağzın kapalı sıkıntı yok bu haftalarda baskı olması normal dedi bir de bebeğin kafası biraz büyükmüş ondan da olabilir dedi

“Sen daha dur” diyen insanların tek faydası var. O da şu: kendilerinin ağzından çıkan hiçbir şeyi dinlememeniz gerektiğini biliyorsunuz, unursamıyorsunuz o kişiyi yok sayıyorsunuz harika oluyor. Valla ben de çok duydum “hele bir doğur”, “hele bir emeklesin”, “hele bir yürüsün” hiiiiç bir şey olmuyor canım cillop gibi de büyüyorlar. Zorluğu da var güzelliği apayrı. Negatif insanlara kulaklarınızı tıkayın

Canim nöbetçi doktor ultrasonda bakmadi mi bebegin suyuna felan? Bi kova demişsin okadar işedin mi kız benim de cok bulantilarim ve kusmalarim başladı yeniden nedense
Hareketleri nasıl bebisin?

Benim arkadaşım gebe iken çok yaşardı altına kaçırmayı, o da olabilir kusmak ztn zor bebek da baskı yapıyor derken olabilir yani canım su kaybetmemeye dikkat et oldukça

Kızlar selam dün geceden beri damla damla sızıntı şeklinde su gelişi oldu şimdi hastaneye gideceğim 35+5 olduk ama çok korkuyorum acaba doğuma alırlar mı hemen yoksa bekletecekler mi doktorum da tatile gitmiş
Canım bi git bakalım hiç belli olmaz sakın ol alırlarsa da 36 sın korkma gayet güzel geçecek bak benimde erken doğum riskim var doktorum 35 ten sonra korkmuyoruz dedi içini ferah tut annesi

Valla aynısı bende . Sırt üstü çok rahatım ama kısa bi süre için yani bi 10-15 dk kalabiliyorum sağa yattığım an yukardan karıncalanma başlıyor yatırmıyor sipam sol mecburi

32 de çalışamaz raporu aldım pazartesiden beri evdeyim. Alıştığımdan mıdır nedir markete gitmek bile çok zor yürüyünce ayaklarım ağrıyor altı çok fena acıyor yanıyor. Artık kendimi zor taşıyorum iyi ki çalışmıyorum diyorum bu zamanlarda

Canim nöbetçi doktor ultrasonda bakmadi mi bebegin suyuna felan? Bi kova demişsin okadar işedin mi kız benim de cok bulantilarim ve kusmalarim başladı yeniden nedense
Hareketleri nasıl bebisin?
Baktı suyu yeterli dedi, bende şaşırdım o nasıl bir çiş yani inek gibi litre litre mi işiyorum şaşkınım

Bu turnusollu pedler nerde satılıyor kızlar eczanede mi? Yani aslında evde bulunsa iyi olacak gibi bazen çok akıntı geliyor bende korkuyorum acikcasi
Sargı bezi pamuktan yapıyorlar turnusol kağıdı koyuyor sadece, sende eczaneden alabilirsin turnusol kağıdı istediğin öde koyarsın

Arkadaşlar benim kendi doktorum klinikte o yüzden verdiği raporlar geçerli olmuyor, ben de yarın doğum olacağı hastaneden bir doktora eandevu aldım çalışabilir raporu alacağım. Ama 32+1 olacak yarın şimdi içime kurt düştü bişey olur mu acaba diye? Var mı benim durumumda o günlerde rapor alan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…