Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Sağol canım flagyl diye bi bağırsak için antibiyotik verdi o ishali toparladı ama hala halsiz ve karnımda gaz var diyor birde bulantı inşallah toparlar hemen ogluşum
Geçmiş olsun canım ya benim küçük kızımda aynıydı bir ay geçmedi o bağırsak enfeksiyonu neredeyse bol bol ev yoğurdu ve haşlanmış patates iyi gelmişti kızıma . 3 gece hastanede yatmistik biz flagly ve bı antibiyotik daha almıştık . Çok zor gerçekten tez vakitte sofa versin rabbim inşallah

Benim doktorum 32+3 e kadar gel ama o tarihi geçirme demişti bende 32+1 de gideceğim Salı günü

Beni 36 da çağırdı ya 3 hafta sonra
Benim doktor 34 de çağırdı ama gitmedim. Önce bir hava değişikligi yapmak istedim çok yorgundum. Deniz vs yaptım iyi geldim Cumartesi 35+4 te muayene ve Nst randevum var. En son 31+3 de gittim ve de 34 de aile hekimine gittim. Her doktor aynı zamanda çağırmıyor sorun olmasında geç gitmekte sorun olmaz

Kızlar selam dün geceden beri damla damla sızıntı şeklinde su gelişi oldu şimdi hastaneye gideceğim 35+5 olduk ama çok korkuyorum acaba doğuma alırlar mı hemen yoksa bekletecekler mi doktorum da tatile gitmiş
Haber var mı canım? Sızıntı şeklindeyse bekletebilirler diye düşünüyorum benim 5 6 defa bardaktan boşalırcasına boşaldı ve hala suyun var diyorlardı öyle hemen bitecek bişey değilmiş yani. Belki de su değil başka bir şeydir

Kızlar bugün tam 32 kontrolümde doktor bebeğin makat pozisyonda olduğunu söyledi. Bir ay önceki kontrolde de öyleydi. Sizce döner mi ya böyle olup dönenler var mı

Kızlar bugün tam 32 kontrolümde doktor bebeğin makat pozisyonda olduğunu söyledi. Bir ay önceki kontrolde de öyleydi. Sizce döner mi ya böyle olup dönenler var mı
Benimkinin kafası bile doğum kanalındaydı resmen doğacak gibiydi bacak aramda baskı hissediyorum çok erken olduğu için çok panik yapmıştım 10 gün sonra gittim dönmüş sürekli hareket halindeler o yüzden net bir şey yok bence

Kızlar hastanede ameliyat sonrası giymek için nasıl bir şey almayı düşünüyorsunuz? Çok kararsızım 32. Haftadayım artık almam lazımm. Elbise mi daha rahat pantolon şeklinde mi daha rahat olur mesela? Ve ben çok da saten lohusa takımı almak istemiyorum çünkü saten pijama sonrasında giymem sevmiyorum. Ertesi gün odada fotoğraf çekimi de olacak onun için de şık bir şeyler lazım. Yardıımm

Çok geçmiş olsun canım
Kızlar ben doğuma gidiyorum dua edin acil sezeryan su gelişinden dolayı
Yaa hadi bakalım sağsalim kavuşursunuz inşaallah dualarım seninle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…