Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
33+2'yiz bugün. 30dan itibaren hissetmeye başladım önce bi korktum ama sonra anladım hıçkırık olduğunu. Düzenli olarak günde 2-3 kez hıçkırık tutuyor minnoşumu ve evet baya uzun sürüyor

Kızlar doğurdum 34+2 2570 gram doğdu küveze şimdilik gerek kalmadı, emziriyorum bebeğimi Dualarını eksik etmeyen herkese çok çok teşekkür ediyorum
Ayy canım benim çok sevindim maşallah grubumuzun ilk oğlu da geldi. Her şey çok güzel ilerler inşallah minnoş ya. Canım benim kilosu da çok iyi benim arkadasım 38de 2600 doğurdu çünkü. Ciğer geliştirici de önden yapılmıştı zaten di mi. Her şey yolunda oh çok şükür sevindim. Senin ağrın sızın nasıl. İyisindir inşallah. Ayy hemen emzirmeye de başlamış Rabbim nazarlardan korusun

Çok geçmiş olsun canım inşallah antibiyotik faydası seni doğum sonrasına kadar idare eder.

Kızlar doğurdum 34+2 2570 gram doğdu küveze şimdilik gerek kalmadı, emziriyorum bebeğimi Dualarını eksik etmeyen herkese çok çok teşekkür ediyorum
Yaa nasıl mutlu oldum sen nasılsın? Maşallah ikinize de çok geçmiş olsun hayırlı olsun . Senin magnetlerde Eylül yazıyordu değil mi sürpriz bebek

Ben de dün tahlil için devlet hastanesine gittim. Doktora karnımda ve vajinamda bazen bıçak sağlanmış gibi ağrı oluyor deynce ultrasonda bakayım dedi. Nerdeyse 1 ay olacak doktoruma da görünemedim diye kabul ettim. Bebek önde görünüyor dedi ama şimdiye kadar haftasıyla uyumluydu. Sonra da dedi cihazdan cihaza farklılık gösteriyor. O yüzden aslında takipli olduğumuz doktorunki önemli galiba en azından hep aynı cihaz oluyor.

Benim 12 7 çıkıyor genelde 9 6 çok düşük değil mi benimki mi yüksek
Aslında 12/7 normal ben bugün doktora gittim. Dün 12/7 çıkmıştı. Düşük olması da normalmiş yani bugün 9/6 çıktı ona da normal diyorlar benim hamilelik boyunca genel olarak 10/7 9/6 çıkıyor hemşire hep güzel diyor. Doktorumda düşük olmadı sıkıntı değil hamilelikte beklenen bir şey ama yüksek olması sıkıntı demişti.13 üstü yüksek oluyor galiba.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…