Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Bebeğinizin hıçkırdığını hissediyor musunuz anneler? Karnımda tık tık kalp atışı gibi ritmik bir hareket oluyor ve baya uzun sürüyor sanırım bu hıçkırık. Bu kadar uzun sürmesine şaşırdım sadece 5-6 dkdır belki devam ediyor🥹
33+2'yiz bugün. 30dan itibaren hissetmeye başladım önce bi korktum ama sonra anladım hıçkırık olduğunu. Düzenli olarak günde 2-3 kez hıçkırık tutuyor minnoşumu ve evet baya uzun sürüyor 🥹🥹

Kızlar doğurdum 34+2 2570 gram doğdu küveze şimdilik gerek kalmadı, emziriyorum bebeğimi ☺️☺️ Dualarını eksik etmeyen herkese çok çok teşekkür ediyorum 🌸💕
Ayy canım benim çok sevindim maşallah grubumuzun ilk oğlu da geldi. Her şey çok güzel ilerler inşallah minnoş ya. Canım benim kilosu da çok iyi benim arkadasım 38de 2600 doğurdu çünkü. Ciğer geliştirici de önden yapılmıştı zaten di mi. Her şey yolunda oh çok şükür sevindim. Senin ağrın sızın nasıl. İyisindir inşallah. Ayy hemen emzirmeye de başlamış 😍😍Rabbim nazarlardan korusun

Bunlarin çoğunu yaptım, hatta çıkıp karanfil yağı aldım vs. En son dün akşam kulaklarima iğneler batıyor gibi uyustum. Acile gittik maalesef kaplama altında olduğu için şuan bir işlem yapamayız dedi doktor. Röntgensiz sağlıksız bir işlem olur. Antibiyotik verdi 5 gün kullan eğer geçmez ise üniversite hastanesine gitmelisin dedi. Bugün düne göre hamd olsun daha iyiyim ama üzerimde bir sersemlik var, aşırı mide bulantım var birşey yemek istemiyorum. Bugün kusarsam şaşırmam. Sorduğun için sağol canım benim
Çok geçmiş olsun canım inşallah antibiyotik faydası seni doğum sonrasına kadar idare eder.

Kızlar doğurdum 34+2 2570 gram doğdu küveze şimdilik gerek kalmadı, emziriyorum bebeğimi ☺️☺️ Dualarını eksik etmeyen herkese çok çok teşekkür ediyorum 🌸💕
Yaa nasıl mutlu oldum 🙏🏻🌸😍 sen nasılsın? Maşallah ikinize de 🧿 çok geçmiş olsun hayırlı olsun . Senin magnetlerde Eylül yazıyordu değil mi sürpriz bebek 🐣

Kızlar merhaba 30+4 günlük oldum bugün doktora gitmiştim bi rapor için gitmişken ultrasonla da baktı. En son 28. Haftada ultrasona girmiştim o zaman hiçbir problem yoktu. Bugün doktor kafası haftasıyla uyumlu ama karın çevresi bir hafta geriden geliyor dedi bir de bacakları da 3 4 gün geri dedi bunu 2 haftaya problem olarak görmüyoruz ama takip edilmesi gerek dedi neden böyle olmuş kafam Allak bullak oldu acaba dedim makinesi mi iyi değildi 28. Haftada 1100 gram bugün 1480 olmuş dedi galiba tam da hatırlamıyorum ama bu doktor 28. Haftada gittiğimden farklıydı bir de devletteydi acaba makinesi mi iyi değildi offf
Ben de dün tahlil için devlet hastanesine gittim. Doktora karnımda ve vajinamda bazen bıçak sağlanmış gibi ağrı oluyor deynce ultrasonda bakayım dedi. Nerdeyse 1 ay olacak doktoruma da görünemedim diye kabul ettim. Bebek önde görünüyor dedi ama şimdiye kadar haftasıyla uyumluydu. Sonra da dedi cihazdan cihaza farklılık gösteriyor. O yüzden aslında takipli olduğumuz doktorunki önemli galiba en azından hep aynı cihaz oluyor.

Benim 12 7 çıkıyor genelde 9 6 çok düşük değil mi benimki mi yüksek 😕
Aslında 12/7 normal ben bugün doktora gittim. Dün 12/7 çıkmıştı. Düşük olması da normalmiş yani bugün 9/6 çıktı ona da normal diyorlar 😅 benim hamilelik boyunca genel olarak 10/7 9/6 çıkıyor hemşire hep güzel diyor. Doktorumda düşük olmadı sıkıntı değil hamilelikte beklenen bir şey ama yüksek olması sıkıntı demişti.13 üstü yüksek oluyor galiba.

X