Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Sağlıcakla gelsin inşallah. Doğum ve sonrası çok rahat geçer umarım ikiniz için de. ❤

9-9 buçuk gibi doğuma alacaklar kızlar. Dualarınıza ihtiyacım var Kendime gelince haber veririm mutlaka. Genel anestezi ile almayı düşünüyorlar
Allah sağlıkla kavuşturaun canım benim inşallah, annesinin kokusunu almayı daha fazla bekleyemediyae minik paşa çok güzel haberlerini bekliyoruz inşallah

Evet hıçkırık o. Ben bazen üzülüyorum o kadar uzun sürüyor ki

Evet ben özel hastaneye giderken alıyorlardı muayene ücretinin 5 te 1 falan oluyor.
Evet tam olarak o hıçkırık . Emme refleksi için çok kıymetli:)
9-9 buçuk gibi doğuma alacaklar kızlar. Dualarınıza ihtiyacım var Kendime gelince haber veririm mutlaka. Genel anestezi ile almayı düşünüyorlar
Canım benim sağlıkla hayırla gelsin oğlun güzel haberlerini bekliyorum

Ya kavuşuyorsunuz desene 34. haftayı geçmişti çok şükür inşallah direkt eve gidersiniz. Duam sizinle

sağlıklı bir şekilde kavuşursunuz inşallah

Fındık oğlun fıstık kızımla yakııın zamanlarda doğacaktı öyle anlaşmıştıık, ama senin fındık sabırsız çıktı.
Sağlıkla dönün inşallah
Allah yardımcınız olsun, bekliyoruz siziiii

Yaa Rabbim yardımcın olsun canım benim sağlıkla kavuşacaksın yavruna dualarımdasın

Ali Barlas geliyor Sağlıkla sıhhatle gelsin inşallah Çok iyi olun dualarımız seninle

Aynısını ben yaşadım. Benim de hamilelikten önce 12/6 falandı. Hamilelikte hep 10/7, 9/6 falan çıkıyordu. Dün hastaneye gittm öyle bir şeyim yoktu 12/7 çıktı, hemşire normal dedi. Öğleden sonrada başım ağrıdı ezcanede ölçtürdüm o zaman da aynı çıktı. Acaba dedim bu bana yüksek mi geldi. Doktoruma kontrolde soracağım.

Çok heyecanlı yaa Rabbim acil şifalar versin şu an doğum yapan, doğumunu bekleyen herkese. Sağlıklı, sıhhatli kolay doğumlar nasip etsin hepimize inşallah
Evet hepimiz şu an kitlendik yazmasını bekliyoruz noldu acaba diye. Doğumhane kapısında haber bekliyor gibi hissettim

Ekim bebekleri ne sabırsız cıktı hayırlısıyla gelsin Allah yardımcın olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…