Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Açılmam yok ama su hala geliyor serum taktılar, bebekle ilgili bir sıkıntı yok. Bugün alacaklar bebişi ne kadar kalırsa o kadar iyi diyorlar şimdilik dualarınızı eksik etmeyin kızlar 2. Doğum benden geliyor. Bekleyemedi beyefendi daha fazla
Allahıma çok şükür.. sağlıklı olsun da 🧿 Ayy kavuşmanıza az kaldı 🥰🥰

Açılmam yok ama su hala geliyor serum taktılar, bebekle ilgili bir sıkıntı yok. Bugün alacaklar bebişi ne kadar kalırsa o kadar iyi diyorlar şimdilik dualarınızı eksik etmeyin kızlar 2. Doğum benden geliyor. Bekleyemedi beyefendi daha fazla
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım. Miniş bekleyemedi 🥲 Çok güzel haberler alacağız inşallah 🙏🏻💙

Allah yardımcınız olsun sağlıklı güzel bir doğum olsun inşallah.

Siz ikiniz de iyi olun, önemli olan o 😇🙏evet sürpriz yapmış, seni heyecanlandırmış miniş ama sonu güzel olsun inşallah 🩵 güzel haberlerinizi ve deneyimlerini merakla bekliyoruz🫶

9-9 buçuk gibi doğuma alacaklar kızlar. Dualarınıza ihtiyacım var 🙏🏼🙏🏼 Kendime gelince haber veririm mutlaka. Genel anestezi ile almayı düşünüyorlar
İlk yazdığını gördüm sonra tekrar uyumuşum o arada rüyama girdi buraya fotoğraf atmışsın kucağında oğlunla 🥲 inşallah sağlıkla kucağınıza alın 🙏

Hahaha dimi geçen çok ünlü bir astrologla tanışmış annem tatilde benim bebişi sormuş arada az gün farkı var ve kızıma bırakırsa hangisi olsun diye,, başak ve teraziden için ayyy başka burç mu yok ikisi de aynı bkun laciverti çok benzerler demiş hahahhaha 😂😂 Şöyle Aslan olaydı falan demiş tövbe tövbee gerçekten ağzımızdan çıkanlara dikkat etmekte fayda var. Eşimde sürekli ne zaman doğurcan, hadi fırtlatta sevelim falan diyordu şimdi sus pus tabi yasakladım herkese böyle şeyleri 😅 Şimdilik günde 3 ve 3 hafta daha devam edeceğiz nidilata. Progestan da 37. Haftaya kadar günde 3. Artı bir de vitaminler o bu var içim ilaç kaynıyor resmen kendimi soğuk duvarlara sürtesim var öyle bir alev aldım 😁 Herkese sağlıklı zamanında güzel doğumlar diliyorum. Birbirimiz dualarımızı eksik etmeyelim 🙏🏼🙏🏼😘😘
Şu mesajın aklıma geldi de, aslan oldu bebiş yaa 😅

X