Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Kızlarrr doğum sonrası hastane cekimi düşünüyorsanız kendiniz ve bebek için nasıl takımlar aldınız? Kendim için icime sinen güzel bir gecelik-sabahlik takımı bulup aldım ama bebis için hiç güzel bir tulum ya da takım bulamadım. Bebegin takiminda dantel ve inci detayi olsun istiyorum ama hiç göremedim ne interntte ne mağazalarda

Ben de aldım kendi sitrsinden. Ben hediye ettikleri yatağı beğenmedim açıkçası sünger gibi geldi. Yataş mini twiny yatak aldım ölçülerine uygun zaten beşiğin. Yataktan da çok memnunum kurduk çok tatlı duruyor

Böyle bişey yaptırdım canım, instadan büyük mutluluklar butiği fikir olsun

Eklentiler

• IMG_2834.png
    392,2 KB · Görüntüleme: 107
Tiroid ilacinizi her gun sabah erken ve aynı saatlerde, ac karnına almaya dikkat etmelisiniz. yani 50lik içmeniz gereken gunlerde 2 adet ilacı aynı anda içecek, sonrasındaki ort 2 saat boyunca da yemek yemeyeceksiniz. :)

Tiroit ilacının bütün dozajları eczanelerde var canım. 50 lik alıp sabah aç karnına bir tane içmek daha yararına olacaktır. Sabah akşam değil kesinlikle. Sabah aç sadece.

Tiroit ilaçları sabah aç karna alınıyo diye biliyorum akşam hiç almadım alan da olmadı etrafımda bende 2 tanedir

Evet canin 25 lik aldiysan hapi 2 tane hap olarak ama dersen 2 tane yerine bir tanede eczaneden 50.mg aliyim tek iceyim onu yap ben oyle yapiyorum
Teşekkür ederim kızlar dediğiniz gibi 50 lik alacağım haftasonu kullanmak için sagolun

Şöyle bir şey görmüştüm bende. İnstada dantelli modeller baya var aslında ama hem dantel hem inci bilmiyorum bende

Bizde sizdeniz bu sene denizi gormedik ev tadilat benim zor gecen hamilelikten bende yarin doktora soracagim belki 2 gun kacabiliriz edirneye
Aynen kaçmak lazım ya doğumdan sonra çünkü bir süre yine bsey yapamayacgiz ve muhtemelen artık hiç bsey eskisi gibi olmayacak Biz eşimle hiç br plan yapmadan istanbul-ic Anadolu-akdeniz-ege-istanbul şeklinde gezmistik kalacak yeri akşam gezi bittikten sonra belirliyroduk falan muhtemelen bundan sonra daha çok sabit yerler olacak gibi hayırlısı inşallah Bebisimiz de gezmeyi sever anne babasına ceker de

3 saattir karnım sertleşiyor sonra yumuşuyor. Ağrı hissediyorum da karnım sertleşince rahatsız oluyorum.
Yalancı kasılma bu mu ? Daha 30.haftayım korkmaya başladım

Bir diğer sorum da özel hastanede nst'nizi ücretli mi çektiriyosunuz yoksa girerken ödediğiniz muayene ücreti haricinde bisey ödemiyomusunuz? Doğum paketinin içinde nst oluyor onun ucretsiz olduğunu biliyorum onu sormuyorum doğum paketi olmayan hastaneye gittikce ucret odeyenlere soruyorum

Bisey dicem bu 0-3 ay takımları nerden Aldınız? bulamiyorum ben, dışarıya çıkıp mağazada gezemiyorum internette hem uygun hem güzel satan bi yer var mı aldığınız?

Kızlar cotton box markasının nevresimleri nasıl? Çok yorum yok 8 yorum var sadece hepsi memnun kalmış gerçi ama hiç kullanmadığım için bilemiyorum. Kumaş ranforce 57 tel %100 pamuk yazıyor

Eklentiler

• 1000085677.jpg
    73,5 KB · Görüntüleme: 41
  • 1000085676.jpg
    63,3 KB · Görüntüleme: 62
Kızlar cotton box markasının nevresimleri nasıl? Çok yorum yok 8 yorum var sadece hepsi memnun kalmış gerçi ama hiç kullanmadığım için bilemiyorum. Kumaş ranforce 57 tel %100 pamuk yazıyor
Canım ben nevresim degil de park yatak için çarşafı trendyondan aldim, alan arkadaşım memnundu o tavsiye etti

Eklentiler

• Screenshot_20240821_010719_Trendyol.jpg
    70,9 KB · Görüntüleme: 77
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…