Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Allah yardımcın olsun canım güç kuvvet versin

İdrarda protein için her hangi bişey yaptı mı doktorunuz peki ilaç vs

Benim crebros idi ilacın adı bunu bilmiyorum ama kadın doğumcu da ok dediğine göre kullanın tabii, şifa olsun.
Ohoo o teyzeler benim karnımı görmesin o zaman Bildiğn kasıklarımda taşıyorum
Ahh canım bayıldım sana harika görünüyorsun az kaldı annesi en az 5 hafta daha tutacağız kuzuları Allah'ın izniyle biliyorsun, zordur aşağıda duruyor gerçekten ama genetikmiş bak.

çok teşekkür ederim inşallah vaktinde gelsinler de ben sık sık tuvalete gitmeye razıyım bu yer çekimine karşı koyamayan göbekle 5 hafta sonra burada birlikte gün sayacağız inşallah

Ben bu çantanın antrasit rengini aldım. İlk görüşte büyük geldi ama ablam çok beğendi, çok kullanışlı dedi o yüzden sevdim ben de sonradan Bir de sırt çantası alacağım. Belki biraz daha küçük bir şey bakalım.

Eklentiler

• IMG_3915.jpeg
    325,1 KB · Görüntüleme: 73
cnsu93 Aman sakın havuç suyu içme karpuz kavun gibi çok şekerli meyveleri direkt kes mümkünse, yine karbonhidrata da biraz dikkat et istersen. Zaten bu haftalardan sonra su azalmaya başlayacak diye biliyorum

Ya ben tam yazamamışım sende yanlış anladın sanırım. Suyum biraz çokmuş o yüzden meyve çok yiyor musun diye sordu evet dedim az ye meyveyi dedi
Evet yanlış anlamışım havuç suyu bebeğin suyunu arttırıyor. Benim doktorum su az olacağına biraz fazla olsa bir şey olmaz diyordu tabii aşırı fazla olması riskli. Sen yeter ki hamur işine, tatlıya dikkat et sorun çıkmaz inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…