Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
ihtiyacım vardı zaten alacaktım fakat indirim olunca abartmış olabilirim :KK70: ne gerek vardı şimdi bunu söylemenize :)) dayanamadım :)

Eki Görüntüle 3466607
Valla kışın da evde çocuk bakacağımız için tek kıyafetimiz bunlar olacak bence fazla değil güle güle kullanın çok güzeller 🥰🥰😍

Suyun çok, az meyve ye demiş 😅 havuç suyu çocuğun suyunu arttırmak için bana da az diye içirdiler çünkü 😅
Yanlış anlamışım ben😅
Evet yanlış anlamışım havuç suyu bebeğin suyunu arttırıyor. Benim doktorum su az olacağına biraz fazla olsa bir şey olmaz diyordu tabii aşırı fazla olması riskli. Sen yeter ki hamur işine, tatlıya dikkat et sorun çıkmaz inşallah❤️
cnsu93 cnsu93 Aman sakın havuç suyu içme 😀 karpuz kavun gibi çok şekerli meyveleri direkt kes mümkünse, yine karbonhidrata da biraz dikkat et istersen. Zaten bu haftalardan sonra su azalmaya başlayacak diye biliyorum 🙏
Kızlar evet ben anlaşılmaz yazmışım ondan🤣 bu ara karpuz ve şeftali çok yedim bırakıcam şimdi ekmek hamur işi ve meyveyi kesicem bir süre 🥹

Canım idrar yolu enfeksiyonundan şüphelendi ondan olabilir dedi hersey normal dedi tabi suyum hariç o azmış son haftaları beklemeyebilir dedi. İdrar yolu enfeksiyonu da kız bebeklerde erken doğuma sebebiyet verir dedi. 10 gün sonra tekrar çağırdı
Çok geçmiş olsun canım, kaç haftalıksın? Allah yardımcımız olsun, bebişin zamanında hayırla sağlıkla gelir inşallah

Sağol kuzum 💙🥰 ama doktor bugün suyun çok, meyveyi az ye dedi 😞
Banada bir kere suyun az suyu az tüketiyorsun galba dedi o günden sonra suyu arttırdım bir de carrefour gurmede portakal-havuç suyu var onu alıp içtim. Bugüne kadar iyi dedi hep. Geçen çağrı markettede dimesinkini buldum portakal-havuç. Doktor kendide demişti zaten havuç suyu iç diye. Sende bi dene istersen canım

Doğum paketi yok canım genel anlamda özeller 40-60 arası Acıbadem’ler daha yüksek muayene ucretleride yüksek ben 38 yaşındayım 3. Çocuk pıhtılaşma falanda var o yüzden içim rahat etsin istedim.
Aynen ya sıkıntılı olunca giden para olsun. Benim de doğumu uzman doktor yapsa sigortam karşılıyor ama benim doktorum dış doktor olarak görünüyor, sigorta ile anlaşmasını da bitirmiş ve perinatolog olduğu için fiyatı da yüksek. 100 bini bulacak benim doğum da. Bir ara düşümdüm ilk gittiğim uzmana mı gitsem diye ama keşke demek istemiyorum giden 100 bin olsun ne yapayım yani. Benim de bir takım sıkıntılarım var zaten, belki bir şey olmayacak ama işte riske atmaya gerek yok.

Ya kızlar bugün komedi bisi oldu fotoğraf koyucam göbeğimin evet büyük ama abartı değil teyzenin biri gördü beni eşimle yürürken . Söyle bi tepki geldi aboovv yolda dogurucak 😀😀😀😀 ya kahkaha attık size anlatamam çok güldüm bugün
Ya sen de koca göbekli olanlarımızdansın demek ki😅❤️ Bana da hastanede hemşireler yapıyor aynısını

Sizce doğuracak gibimiyimm😀 33 olduk yeni yahu
IMG_0669.jpeg

Banada bir kere suyun az suyu az tüketiyorsun galba dedi o günden sonra suyu arttırdım bir de carrefour gurmede portakal-havuç suyu var onu alıp içtim. Bugüne kadar iyi dedi hep. Geçen çağrı markettede dimesinkini buldum portakal-havuç. Doktor kendide demişti zaten havuç suyu iç diye. Sende bi dene istersen canım
Canım , biraz çok çıkmış suyum tam tersi yani☺️ çok meyve yemiştim ondanmış ☺🥹 Meyveyi ve hamur işini kes dedi ☺️

X