Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Şekerin mi vardı canım. Nefsini körelticek kadar sağlıklı bir fit tatlı yesen sorun olur mu ?
Evet şekerim var ama çok değil bence ya sinirdaydi dikkat etmeye çalışıyorum ama hep açım yani böyle nasıl olacak ki dün de hamburger menü yedim dayanamadım ama gün boyu pek bişey yememistim.Simdi de bı top meyveli dondurma yiyeceğim tokluk 119 çıkmıştı öğlen baktığımda kötü değil bence

Progestan fitil kasılmalar sertleşme lere iyi geliyormu
Valla ben kullanıyorum sabah akşam ama sertleşme sürekli oluyor yani onlara iyi geldiğini sanmıyorum zaten kanama nedeniyle başlamıştık, hatta öncesinde tüp bebek tedavisinden beri devam ediyorum, rahim ağzı kısalığında da kullanılıyor. Benim rahim ağzı uzunluğu iyi ama doktorum riske atmak istemiyor, herhalde doğuma kadar kullanıcam.

Kasılma ve sancı konusunda en son gittiğim acildeki doç. doktor(kendi doktorum herhangi birşey önermemişti) magnezyum önerdi, 3-4 gündür içiyorum ama sertleşmeler devam.

Enfeksiyon için verilen fitillerin gece yatarken vajinaya yerleştirilmesi gerekir ki etkisi olsun. Ayrıca fitilleri tek bir gün değil üç gün kullanacak bildiğim kadarıyla, her gece bir tane.
O zaman daha kolay aslında kullanımı. Gece yatarken 1 tane, progestanı da akşam 5 gibi mesela. saygidegermisafirler

Kızlar canım aşırı tatlı bseyler istiyor ya off çok zorlanıyorum bu şeker olayı beni çok yordu her haftada kaçamak yapıyorum resmen ne yapcam bilmiyorum
Benim de aynı şekilde şeker çıktı aynı zamanda karaciğer enzimlerinde yükselme var nerdeyse her şey yasak artık ne yesem diye düşünmekten yoruluyorum

Ben bugün yatasin uyku setini çok beğendim sepete ekledim daha sipariş vermedim ama büyük ihtimal o seti alicam yastık yorgan nevresim çarşaf ve yan korumaliklari var çok guxel duruyor

Aynen ben hepsini kullanıyorum progestan magnezyum vs sertleşmeye hiç biri yaramıyor. Ben tuvalete zor gidiyorum Allahım çok özeniyorum gezip tozanlara

Bende de sürekli sertlesme oluyor doktorum rahim uzunlugu ve su normalse sorun degil bebek buyudukce sertlesme olur dedi

Kızlar bu sıcaklar beni çok bunalttı bu saç kestirme konusunda ne diyorsunuz çevremdeki insanlar aman ha sakın kestirme iyi değil diyorlara ama bana çok mantıksız geliyor saçlarım uzun ve çok
Ben ilk aylarda kestirmiştim. Batıl inanç meselesi bence. Hatta neden böyle demiş olabilirler diye düşündüm düşündüm sonra şu kanıya vardım: Hani saçı kestirince daha çok uzuyor ya, acaba bebeğe harcamamız gereken enerji, besin değeri, mineral, vitamin vs saç uzamasına gidiyor diye mi düşünülmüş? Yine de ben kestirdim. Pişman değilim

Zaten Google da öyle söylüyorda hurafede işte bebeğim ömrü kısalır vs diyorlar biliyorum saçma olduğunu ama bilemedim

Zaten Google da öyle söylüyorda hurafede işte bebeğim ömrü kısalır vs diyorlar biliyorum saçma olduğunu ama bilemedim
Öyle olsa bebek istemeyenler saçını kazıtır hamileyken.. Ben biraz mantıksal yaklaştığım için inanmıyorum pek. Dinen de mantıklı gelmiyor böyle bir durum. Allah'ın verdiği ömre biz müdahale edecek değiliz haşa. O yüzden benim fikrim sıkıntı olmayacağı yönünde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…